"Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!" 2 .Yerel Bilgilendirme Toplantısı'na Davetlisiniz!


Diyarbakır'da gençlik alanında çalışan sivil toplum örgütleri, üniversite öğrenci toplulukları ve gençler, sizlere yeniden sesleniyoruz! 8-9 Kasım'da gerçekleşen ilk toplantıya gelenler dâhil :)


AB Türkiye Delegasyonu Sivil Düşün programı kapsamında, TOG-Toplum Gönüllüleri Vakfı ortaklığıyla, GSM-Gençlik Servisleri Merkezi Derneği tarafından yürütülen "Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!" Projesi kapsamında düzenlenen Yerel Bilgilendirme Toplantıları daha önce ziyaret ettiği illere yeniden geliyor, Gençlik Örgütleri Forumu’nu anlatmaya devam ediyor!

Bu katılım projesi kapsamında 15 ilde gerçekleşen ve gençlik alanında çalışmalar yürüten sivil toplum örgütleri, üniversite öğrenci toplulukları ve gençlere yönelik olan Yerel Bilgilendirme Toplantıları’ndan biri Diyarbakır'da 17 Ocak 2015 tarihinde düzenlenecektir.

Toplantı süresince gençlik politikaları, ulusal gençlik konseyi, hak temelli yaklaşım, yerelde ve ulusalda gençliğin ve gençlik örgütlerinin mevcut durumu tartışılacak ve Gençlik Örgütleri Forumu'nun önemi, yapısı ve işleyişi hakkında bilgiler verilecektir. Toplantıya ait detayları aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve başvuru için lütfen ilinizde yer alan Yerel Temas Noktası ile bağlantıya geçiniz.

**Toplantı bilgilendirme amaçlı olduğundan, katılım için gelen başvurular arasında herhangi bir eleme yapılmayacaktır. Yani toplantı bilgi almak isteyen herkese açıktır, katılım için aşağıda göreceğiniz formu doldurmanız yeterlidir :)

**Toplantının amacı öncelikle o ilde faaliyet gösteren kuruluşlar ile iletişime geçmek olduğundan çevre illerden katılım için seyahat ve konaklama masrafları maalesef karşılanamamakta, ancak toplantı çevre illerden katılımcılara açıktır.

DiYARBAKIR YEREL BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

TARİH: 17 OCAK 2015

TOPLANTI SAATİ: 10.00- 17.00

YER: Uçarlı Gençlik Derneği (Elazığ Caddesi Diyar Galeria İş Merkezi Kat:1 No:137/138 Yenişehir /DİYARBAKIR)

Daha detaylı bilgi ve başvuru için:

Diyarbakır Yerel Temas Noktası: Atilla Habat Altuntop , Tel: 0532 484 77 42

E-posta: atillaaltuntop@hotmail.com


Proje Asistanı: Ceylan İnceoğlu, Tel: 0312 417 11 24- 115

E-posta: ceylan@gsm.org.tr

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question