Błędni rycerze - zapisy na warsztaty
Błędni rycerze – warsztaty teatralno-improwizacyjne dla dzieci i opiekunów

Przyjdź i wciel się w rolę dzielnego Błędnego Rycerza, doniosłej Wartośći albo złośliwego Błędu. Zmierz się z przeciwnościami, na które się tu napotkasz, zrozum, co ciekawego może płynąć z pomyłek i naucz się je poskramiać. Czy uda Ci się osiągnąć cel, który będzie wyznaczony? A może stworzysz coś nowego, co otworzy Ci wiele innych możliwości? Ale rycerzom nic nie jest straszne!

___

19.11 (sobota)
godz. 11.00 – 14.00
Stacja Muranów, ul. Andersa 13 / wejście od Skweru Tekli /

___

Liczba miejsc na warsztaty ograniczona. Będziemy potwierdzać udział w ciągu 2 dni od momentu otrzymania zgłoszenia.
O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
kontakt: halo@dzikibez.com

___

Festiwal Myśli Abstrakcyjnej Błąd/Obce Języki
www.fma.waw.pl
https://www.facebook.com/fma.waw/


Email address *
Imię i nazwisko opiekuna *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Liczba osób biorących udział w warsztatach (dzieci + dorośli) *
Your answer
Imię dziecka i wiek *
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku
Udzielam Stowarzyszeniu Inicjatyw Społecznych Stacji Muranów i Stowarzyszeniu Filmowemu Dziki Bez (zwane dalej „Stowarzyszenia”) nieodwołalnej i nieodpłatnej zgody na wykorzystanie mojego wizerunku w wykonywanych podczas festiwalu rejestracjach fotograficznych lub wideo (zdjęcia, filmy) wraz z prawem wielokrotnego wykorzystywania wykonanych rejestracji, bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Udzielona zgoda ma charakter bezterminowy oraz nie jest ograniczona terytorialnie. Stowarzyszenia mają prawo do wykorzystania mojego wizerunku w celach związanych z organizacją festiwalu oraz w związku z działalnością prowadzoną przez Stowarzyszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów z siedzibą w Warszawie, ul. Andersa 21/17, 00-159 Warszawa, wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000363445 oraz Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 266/315, 02-684 Warszawa wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000623222 (dalej „Stowarzyszenia”) współorganizatorów Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo wglądu w treść dotyczących mnie danych i ich poprawiania.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms