Přihlašovací formulář na Farní pouť do Dolního Ročova u Loun.
Dobrý den, vítejte u přihlašovacího formuláře na Farní pouť do Dolního Ročova u Loun.

Protože pro organizaci poutě potřebujeme mít přehled, kolik nás půjde a zároveň potřebujeme v předstihu zakoupit pro všechny poutníky skupinovou jízdenku, prosíme Vás o přihlášení vyplněním několika položek níže.

Informace k pouti:
- na pouť půjdeme v sobotu 27.4.2019.
- sraz je na TRAMVAJOVÉ ZASTÁVCE VLTAVSKÁ - prosíme dorazte na sraz NEJPOZDĚJI v 7:45
(tedy sraz není dole v metru, ale naopak nahoře venku v prostoru tramvajové zastávky, odkud je to pár kroků k nové vlakové zastávce)
- z Vltavské pojedeme vlakem do Řevničova a odtud půjdeme 4 hodinky pěšky k mariánskému poutnímu místu Ročov u Loun (trasa zde: https://mapy.cz/s/3pnrd). Jde o nádherný původně klášterní augustiniánský kostel Nanebevzetí Panny Marie z roku 1373. Pěší trasa je trošku delší, ale neměla by být nijak terénně náročná.
- v Ročově budeme mít mši svatou kolem druhé hodiny odpoledne. Poté se svezeme na zpáteční spoj (podle situace buď na autobus či na vlak) a do Prahy se vrátíme v podvečer.
- přihlašování bude ukončeno v úterý 16.4., protože skupinovou jízdenku je třeba objednat a zaplatit v předstihu, počítejte prosím s celkovou cenou v závislosti na počtu přihlášených v rozmezí 130-200,-Kč.

A jen pro úplné info:
- kdo by nemohl jít s námi pěšky, ale přesto by se chtěl zúčastnit společné mše sv., může samozřejmě do Ročova přijet po vlastní ose

Budeme se těšit, že se přidáte. A jen prosíme, chcete-li přihlásit celou rodinu, vyplňte formulář tolikrát, kolik Vás půjde.

Požehnaný den.

P.S. pokud máte nějaký dotaz - klidně zavolejte: 608 832 461

příjmení *
Your answer
jméno *
Your answer
přeji si závazně zakoupit zvýhodněnou skupinovou jízdenku? *
telefon *
Your answer
email
Your answer
Váš věk *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service