Z2626 OPEN Taniec użytkowy (Modern Jive) level up! 20.07.2019 r.
TERMIN: 20 lipca 2019 r, godz. 15:00- 17:05
INSTRUKTORZY: Alicja Krajewska i Jacek Gwoździewicz
POZIOM: P1 (minimum 4 miesiące tańca użytkowego)
RODZAJ: w parach (możliwe zapisy solo)
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27 (II piętro)
Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif

Na zajęcia Open można wejść na:
- karty sportowe (bez kaucji);
- jednorazowe wejście 25 zł;
- karnet na 4 lub 8 zajęć;
- karnet No Limits (nielimitowana liczba wejść w miesiącu)

Płatność gotówką/kartą na recepcji.

Na każdą godzinę zajęć obowiązuje osobna płatność/odbicie kartą sportową/skreślone wejście z karnetu.

! W przypadku korzystania z karty Multisport Plus, na zajęcia można wejść maksymalnie 15 minut po starcie danych zajęć. Osoby spóźnione ponad 15 minut nie zostaną wpuszczone na kurs.

Nasi instruktorzy
Alicja:

Nigdy nie myślałam, że jestem w stanie zainteresować się tańcem. Całe życie uprawiała sporty solowe m.in: gimnastykę, jeździectwo, tricking i paralotniarstwo. Zawsze kochałam też muzykę, próbując swoich sił na różnych instrumentach. 14 lat temu na Slot Art Festival przypadkiem trafiłam na taniec irlandzki i jego szaloną energię, dynamikę, niezależność i muzykalność pokochałam od pierwszych kroków. Szybko stałam się częścią celtyckiego światka: dołączyłam do nieistniejącej już szkoły Ua Niall w Warszawie (potem przeniosłam się do gdańskiej ISTY, co dało mi kolejne ważne doświadczenia) i założyłam własną grupę taneczną Donegal w Bydgoszczy. Po roku tańca zaczęłam startować w Międzynarodowych Zawodach Tańca Irlandzkiego FEIS zdobywając liczne nagrody. Kilka lat później dostałam propozycję zatańczenia w niemieckim show tanecznym 'Flames of the dance', wspólnie kilkukrotnie zrobiliśmy trasę po Holandii. W dużym skrócie - masa pięknych wspomnień i wartościowych doświadczeń, którymi z ogromną przyjemnością się z Wami podzielę :)

Obecnie uczę tańca irlandzkiego i stretchu, ale możecie też mnie spotkać w roli kursanta na rock and rollu, pole dance, bachacie, tango i salsie LA. Uważam, że każdy taniec rozwija i poszerza horyzonty, w każdym można znaleźć piękno i wyciągnąć coś dla siebie.


Osiągnięcia na scenie tanecznej:

2019: I miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego SKIBA DANCE 2019 r. we Wrocławiu, kategoria grupowa

2006 - 2011: Międzynarodowe Zawody Tańca Irlandzkiego FEIS w: Mediolanie, Pradze, Budapeszcie, Wiedniu, Warszawie i Krakowie:
- 10 złotych medali
- 7 srebrnych medali
- 3 brązowe medale

2009: 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie Młode Talenty, kategorii tanecznej, kategoria grupowa

Jacek:

Taniec był mi bliski od zawsze. Już w szkole podstawowej rozpocząłem swoją przygodę z tańcem towarzyskim, by w niedługim czasie brać udział w lokalnych turniejach.
Dlaczego wybrałem Modern Jive na swój taniec bazowy? Myślę, że to zasługa jego uniwersalności i prostoty – można wziąć praktycznie każdą partnerkę z marszu i „wywijać piruety” na parkiecie. To wspaniałe uczucie widzieć, jak ten taniec pozwala kursantom uwierzyć w swoje umiejętności, cieszyć się nauką oraz nowo poznanymi, pozytywnymi ludźmi.
Poza salą treningową można mnie spotkać na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie nauczam lub, dla odmiany, na treningu mieszanych sztuk walki, których jestem niepoprawnym wielbicielem 🙂 Na co dzień jestem prawnikiem.


Osiągnięcia na scenie tanecznej:

- ZŁOTY Medalista w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego SKIBA DANCE 2019 r. we Wrocławiu (kategoria grupowa)
- BRĄZOWY medalista na Mistrzostwach Polski Modern Jive w Warszawie 2019 r. w kat. OPEN (duet)

Program zajęć
SOBOTA 20 lipca


15:00 - Footworki w tańcu użytkowym

Czas na urozmaicenie podstawowego kroku! Twój taniec stanie się jeszcze ciekawszy i pozytywnie zaskoczysz partnera zachowując przy tym rytm, dynamikę i Waszą wspólną energię. Footworki można robić na wiele sposobów, my będziemy bazować na:
- twistach
- synkopach
- drobieniu kroków
- slidach
- modyfikacji kroku podstawowego i dodawaniu ozdobników

16:10 - Unoszenia partnerki i mini akrobacje

Elementy inspirowane pierwszym tańcem, tańcem współczesnym i wyjątkowo bliskim naszym instruktorom rock and rollem

Zapisz się
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail *
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować? *
Płeć *
Na jakie zajęcia się zapisujesz? *
Required
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits? *
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Zgoda z regulaminem szkoły *
Oświadczam, że zapoznałam/em i akceptuję regulamin zajęć w Szkole Tańca No Limits ( No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław) z dnia 21.01.2019r. Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminnolimits.pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych No Limits Barbara Opiełka z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kazimierza Wlk. 27, NIP 897-180-66-78 oraz No Limits Synergia Dawid Sikora, NIP: 615-188-99-77, ul. Ruska 47/48A, 50-079 Wrocław, w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej http://nolimits.art.pl/daneosobowe.pdf , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service