Workshop s Annou Mastníkovou
Pojďte si zkusit sami animovat! Jeden workshop trvá 60 minut a zúčastní se ho tři osoby. Cena pro jednotlivce přitom činí 350 Kč. Workshopy proběhnou v KC Moravia, přihlašování je možné do 22. 7. 2022. Po konci přihlašování se ozveme, v kolik se má dotyčný*á dostavit v rámci rozmezí trvání workshopu. Platbu kurzu přijmeme v hotovosti na místě v den kurzu. Rezervace je závazná. V případě dotazů volejte na tel. 776 580 811.

PŘEDMĚTOVÁ ANIMACE 🎬 29. 7. v 16:00
Odvětví stopmotion animace, které je známé zejména díky filmům Jana Švankmajera. Z věcí kolem nás můžeme stvořit krátký příběh - penál potají ukusující svačinu, válku přezůvek nebo samokreslící pastelky. Předměty se přitom pohybují v prostoru.

OBJEKTOVÁ ANIMACE 🎬 30. 7. v 10:00
Klasická technika animace na ploše ('ploška') pod kamerou pomocí papírových loutek, spojených pohyblivými kloubky.  V této dílně se uplatní schopnosti v oblasti kresby. (2D)

ANIMACE PRO DĚTI 🎬 31. 7. v 10:00
V animační dílně si děti budou moci vyzkoušet různé techniky - animovat se bude s papírovými loutkami i s předměty. Na workshop bude možné přinést i svoji oblíbenou hračku a pomocí filmu ji oživit!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefon *
O který z workshopů máte zájem? *
Máte nějaké otázky? Poznámky? Preferenci času? Zde máte prostor se zeptat, napsat, komentovat!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy