ХАКАТОН "Місто нових ідей"
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ ХАКАТОНУ! ВАМ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ОДНОЧАСНО ДВІ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ФОРМИ: ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ НА КОНФЕРЕНЦІЮ за посиланням https://goo.gl/forms/YU3iMf8mx9S3VXMS2 ТА ДАНУ ФОРМУ. ВДЯЧНІ ЗА РОЗУМІННЯ!

Запрошуємо молодих та креативних взяти участь у хакатоні "Місто нових ідей", який відбудеться 24-26 квітня 2019 року в рамках проведення IV Міжнародної конференції "Проблеми зняття з експлуатації об'єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища" INUDECO.

Хакатон «Місто нових ідей» - змагання у форматі марафону зі створення програмного продукту серед ІТ-фахівців з різних областей розробки - програмістів, дизайнерів, менеджерів тощо.

Місто Славутич завжди прагне до кращого та інноваційного. Тому оргкомітет ІV міжнародної конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO (25–26 квітня 2019 р. у Славутичі, Україна) проводить вже 3-ий хакатон «Місто нових ідей».

Мета хакатону. 10 відібраних до участі команд (по 4-5 осіб) за 24 години 24-26 квітня 2019 року мають розробити готовий продукт або прототип, потрібний місту нових ідей. Вже 26 квітня 2019 року команди мають презентувати результати своєї роботи для журі, менторів хакатону та учасників INUDECO.

Що потрібно місту нових ідей? Ідеї, націлені зробити місто більш зручним для життя його жителів через привнесення інновацій (енергозбереження, технології, транспорт, екологія, відкритий уряд, лідерство тощо). Все, що здатне покращити повсякденне життя, smart-рішення, що нестиме реальну користь городянам.

Головним критерієм в оцінці проекту буде проробленість проблеми, загальна довершеність та дієздатність пропонованого рішення – воно має працювати у малому місті, а також може бути поширене у вашому рідному місті. Проект-переможець отримає грошову винагороду та (або) фінансування за умови його реалізації у м.Славутичі.

Перевага надаватиметься проектам, які: не є «велосипедами», а використовують світовий досвід та наявні розробки; використовують відкриті дані та сервіси міста; інтегруються або можуть бути інтегрованими в існуючі системи/реєстри міста, доповнюють та розширюють їх функціональність; не є комплексними рішеннями і вирішують одну проблему в одній області.

Запрошуємо до участі розробників, ІТ спеціалістів і дизайнерів, які готові долучитися до створення сервісів та мобільних застосунків для міста; громадські організації, що потребують ІТ-допомоги чи експертизи для удосконалення власних проектів; ІТ-компанії, що мають досвід розробки та впровадження Smart City проектів та готові розповісти про свій досвід; волонтерів та активістів.

Передбачений призовий фонд для команд- переможниць. Реєстрація на хакатон буде відкрита з 01 лютого по 10 квітня 2019 р. Електронна адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com Контактні телефони оргкомітету: +38 (045-79) 22250, 21090, +38 0503531135.

Організаційний внесок для участі в заході складає 250 гривень 00 коп.
Передбачений призовий фонд для команд!
Реєстрація на подію триває до 10 квітня 2019 р.

Хакатон є одним із заходів конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO
Детальну інформацію про конференцію (логістику, умови участі тощо) Ви знайдете на офіційному сайті http://inudeco.pro/ . Офіційні мови усіх заходів конференції: українська та англійська.

Контактні телефони оргкомітету конференції: +38 (045-79) 2-22-50, +38 050 353-11-35, +38 050 900-94-74.

ПІБ повністю *
Your answer
Місто *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Яку інституцію Ви представляєте? *
Your answer
Ви плануєте взяти участь у Хакатоні у складі команди ? *
Назва Вашої команди? *
Your answer
Вкажіть контактні дані всіх членів Вашої команди (ПІБ, телефон, електронна адреса) *
Your answer
Ваша команда має готову ідею? Якщо так, опишіть її *
Your answer
Чи потрібна Вам інформація щодо нашого міста? Якщо так, вкажіть яка саме *
Your answer
Які додаткові матеріали чи обладнання необхідні для розробки Вашого smart-проекту? *
Your answer
Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних" від 01.06.2010р. № 2297-YI шляхом підписання цього тексту даю згоду КП АРР на обробку та використання моїх персональних даних *
Ваші коментарі та побажання
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service