Výstava na stromech 2022 - registrace
Jupí!

Jsme rádi, že se chcete připojit mezi organizátorky a organizátory říjnové Výstavy na stromech! Letos se výstavovou akcí zaměřujeme na pěstování kávy.

Registrace je první krok, hned po ní se můžete pustit do zajištění povolení k pořádání výstavy ve vašem parku nebo náměstí. Vzor formuláře žádosti o využití veřejného prostranství najdete v části Ke stažení na www.vystavanastromech.cz. Všem zaregistrovaným organizátorkám a organizátorům budeme v srpnu a září volat. Teprve až poté vás přidáme na mapu a v září pošleme balíček s výstavou a infomateriály.

Díky, že se o globální témata zajímáte a pouštíte se do organizace akce!

Standa z Fairtrade ČS
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Organizace
Čemu se pracovně věnujete
Ať máme přehled, kdo se pouští do organizace výstavy (např. učitel/ka, úředník/ce, student/ka...)
Email *
Telefon *
Město *
Místo konání výstavy *
Napište název parku/náměstí a upřesněte místo, v němž bude výstava viset (např. Park Komenského).
GPS adresa
Napište přesnou GPS adresu, kde výstavu vyvěsíte (např. 49.207600, 16.608178), bez toho vás nemůžeme dát na mapu (lze později změnit). GPS adresu zjistíte jednoduše třeba zadáním bodu na www.mapy.cz.
Adresa pro balík *
Napište nám prosím poštovní adresu, kde vás balík s výstavou a infomateriály v září zastihne.
Ochrana osobních údajů
Abychom Vás mohli zařadit mezi účastníky, potřebujeme si zapsat Vámi výše poskytnuté osobní údaje. Informace o Vás chráníme v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a národními zákony. Zavazujeme se Vám, že Vaše údaje využijeme výhradně pro Vaši registraci a nepředáme je dál. Jako subjekt údajů máte právo se nás ptát, zda a jaké údaje o Vás zpracováváme, žádat opravu či vymazání či se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Pro podrobnosti nahlédněte do uvedených předpisů, nebo nás kontaktujte na info@fairtrade.cz.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fairtrade Česko a Slovensko. Report Abuse