Ankieta_ProduktywSieci_GS1_2018
Dziękujemy za naszą dotychczasową współpracę i udział w testach prototypowej platformy „Produkty w sieci”.

W ramach oceny dotychczas podjętych działań, chcielibyśmy poprosić Państwa o wyrażenie opinii na temat tego narzędzia. Informacja zwrotna od Państwa jest dla nas kluczowa przy określaniu kierunków dalszego rozwoju platformy, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za poświęcenie przez Państwa około 15 minut, na wypełnienie poniższej ankiety.

Równie istotne będzie dla nas poznanie Państwa potrzeb w zakresie dodatkowych funkcjonalności jakie powinny pojawić się w naszym serwisie.

Email address *
Bez tytułu
1. Z której z dostępnych funkcjonalności platfomy mieliście Państwo okazję korzystać? *
Required
2. Czy usługa weryfikacji poprawności numerów GTIN, w tym cyfry kontrolnej, długości numeru i prefiksu kraju jest dla Państwa przydatna i dlaczego? *
3. Czy usługa dostarczenia informacji o statusie legalności numerów GTIN (EAN) i numerach wycofanych z rynku jest dla Państwa przydatna?
4. Czy usługa udostępnienia danych w postaci katalogu produktów jest dla Państwa przydatna?
5. Czy interesująca dla Państwa byłaby informacja, z której wynikałoby, iż do danego numeru GTIN występuje kilka różnych nazw produktu lub nazwa jest nieprawidłowa?
6. Jakiego typu atrybuty produktu chcielibyście Państwo móc dodatkowo weryfikować w powiązaniu z numerem GTIN ?
Your answer
7. Czy przesłane raporty w wersji Excel były dla Państwa czytelne? Co ewentualnie należałoby w nich zmienić?
Your answer
8. Czy usługa sugerowania nazwy produktu w oparciu o bazy danych pochodzących od producentów jest przydatna?
9. Czy wyświetlane w raporcie z weryfikacji dodatkowe atrybuty pochodzące z baz „wiarygodnej” i „społecznościowej” są dla Państw przydatne?
10. Czy obecny zakres udostępnianych atrybutów w bazie Platformy „Produkty w Sieci” jest wystarczający aby baza była dla Państwa użyteczna?
11. Czy któreś z wyświetlanych atrybutów są dla Państwa nadmiarowe w bazie?
12. Celem platformy „Produkty w Sieci” jest budowanie powszechnej świadomości dotyczącej wykorzystywania numerów GTIN. Realizujemy go m.in. poprzez budowanie powszechnie dostępnych baz danych. Którymi z przekazanych atrybutów jesteście Państwo skłonni podzielić się z rynkiem?
13. Jakiego typu atrybutu, opisujące produkty, byłyby dla Państwa użyteczne?
Your answer
14. Jakiego typu dane na temat produktów bylibyście Państwo w stanie udostępnić?
Your answer
15. Czy wykorzystujecie Państwo w swoich systemach informatycznych udostępnione na platformie „API”? Jeśli tak to do jakich celów?
16. Czy widzicie Państwo potrzebę rozszerzenie funkcjonalności „API”? Jeśli tak to o jakie funkcje, dane ?
17. Czy korzystaliście Państwo z funkcji „Katalog”, czyli pojedynczego wyszukiwania informacji o produktach, po numerze GTIN lub marketingowej nazwie produktu? Jeśli tak proszę o informację czy pokazane dane były dla Państwa użyteczne?
18. W zakresie danych pokazanych na platformie w funkcji „Katalog”, jakiego rodzaju informacji zabrakło, jakiego typu dane byłyby dla Państwa interesujące?
Your answer
19. Z której, z dostępnych funkcjonalności macie Państwo zamiar korzystać regularnie?
Zapraszamy również do podzielenia się z nami innymi spostrzeżeniami i uwagami na temat funkcjonowania platformy. Państwa opinia będzie dla nas cenna.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms