Nukufilmi Lastestuudio avatud tundidesse registreerumine
Nukufilmi Lastestuudio jätkab sügisel läbi kooliaasta kestvate kursustega. Ootame põnevusega ka uusi nägusid meie ridadesse. Aga et oleks lihtsam otsustada, kas tahad meie ridadesse astuda, kutsume sind 11.-14. septembrini avatud tundide nädalale meiega tutvuma.

Avatud tundide nädalal saad tulla järgi proovima, kas üldse tahaksid animatsiooniga tegeleda, tutvuda võimalike uute kursusekaaslastega ja õpetajatega ning vaadata üle, kus kõik see multikate tegemine aset leiab.

Avatud tundide nädalal saab osa võtta meie selle kooliaasta esimestest tundidest. Kui peale seda tahaks ka järgmistesse tundidesse tulla, saab end kursusele kirja panna. Kui tundub, et animatsioon pole võib-olla ikkagi minu jaoks, siis meil on ikkagi hea meel, et sa animatsiooni ekraani tagust külge nägid. Kursusest loobumisel ei pea ka piletiraha maksma - tundi saab proovida tasuta.

Hea oleks, kui tuleksid proovima selle kursuse tundi, millega sa ka liituda sooviksid. Seepärast palun tutvu enne õppetöö, kursuste ja tunniplaaniga siin: https://www.nukufilmilastestuudio.ee/huvikool-2017-2018

Allpool vali tund või tunnid, milles soovid osaleda.
Kui kursuse valimisega tekib raskusi, siis võtke ühendust eva@nukufilmilastestuudio.ee või 53037660 ja aitame otsustada.

AVATUD TUNDIDE NÄDAL TOIMUB 11.-14. SEPTEMBRINI!

Lisainfo:
Eva Kristjuhan
eva@nukufilmilastestuudio.ee
tel 53037660

Huvilise nimi *
Your answer
Huvilise vanus *
Your answer
Lapsevanema e-mail *
Your answer
Soovid ja kommentaarid
Your answer
Soovitud tund 11.-14. septmebrini *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms