Objev svoji cestu - Bc. Valéria Polčová, Bc. Dagmar Stromšíková
Každý z nás je jedinečná bytost, která se rodí se specifickými talenty. Během každodenního života je lehké uvíznout v rutině a na některé z nich zapomenout. Máš činnosti, při kterých zapomeneš na čas, prostor a máš potěšení už jen z toho, že je děláš? Tyto činnosti budeme v tréninku společně hlouběji objevovat. Pomůžeme Vám lépe odhalit cestu k sobě skrze kreativní prostředí. Jestli se chceš na tuhle cestu vydat, je zapotřebí být odvážný a nebát se poznat to, kdo opravdu jsi!

Bc. Dagmar Stromšíková

Naučte se poznávat hlouběji své pravé Já. Dagmar Stromšíková alias Digi je na magisterském studiu na Univerzitě Palackého, absolvovala Letní trenérskou školu v roce 2017. Má za sebou půlroční kurz Mindfulness, který absolvovala na Maltě pod zkušeným vedením gestalt terapeuta. Mezi její oblíbená témata patří relaxační techniky, work-life balance a práce s tělem. Ráda žije na plno, chodí do přírody a miluje pohyb. O tréninku říká: „Budeme moc rádi, když si odnesete o kousek víc poznání sebe sama – to je jedna z nejdůležitějších věcí na cestě životem. Když totiž pořádně nevíme, kdo jsme a co chceme, je o to těžší vědět, kam chceme jít,“ říká Digi.

Bc. Valéria Polčová

Kedy, keď nie teraz? Volám sa Valéria Polčová a snažím sa využívať príležitosti, ktoré mi život dáva, užívať si ich a objímať život plnými dúškami. Hovoria o mne, že som plná energie a životného elánu. Som cieľavedomá, rada sa vzdelávam a vyzývam samú seba, no občas sa stáva, že už neviem ako ďalej a potrebujem nakopnúť. To všetko milujem predávať druhým ľudom, rada im dodám energiu, motiváciu, nakopnem ich, navzájom sa môžeme naučiť novým veciam a spoločne stráviť kvalitný čas. Úspešne som dokončila bakalárske štúdium psychológie na UP v Olomouci a pokračujem v magisterskom štúdiu. V rámci špecifikácie som sa rozhodla pre trénerstvo. Práve tam môžem pracovať s inšpiratívnymi ľuďmi a zúročiť všetko, čo som popísala vyššie. Jednoducho, pri trénerstve dostávam flow!

Jméno a příjmení *
Your answer
Email *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service