Innowacyjność: produkcja wyobraźni
Chcąc tworzyć odpowiedzialnie przyszłość, musimy przedefiniować wcześniejsze rozumienie komfortu na wielu poziomach. Zasoby wyobraźni, jakimi dysponują środowiska kreatywne, mają potencjał rozwiązywania problemów z różnych dziedzin,  inspirowania do zmiany sposobu myślenia, wyjścia z kolein przyzwyczajeń. Wyobraźnia jest zasobem, bez którego ani miasta, ani społeczności nie mogą się rozwijać.

Stąd nasza propozycja, by sprawdzić jak warszawskie środowiska innowatorów i innowatorek rozumieją swoją rolę w ekosystemie wytwarzania innowacji tworzących lepszą przyszłość. Prosimy o podzielenie się konkretnymi przykładami innowacyjności z Waszych praktyk.

Celem jest wymiana wiedzy i sieciowanie umożliwiające spotkania podmiotów aktywnie zaangażowanych w działania związane z innowacyjnością, a wywodzących się z różnych środowisk i charakteryzujących się odmiennymi technikami osiągania rezultatów. Nasz projekt jest propozycją działania wychodzącego ze sfery kultury, które jednocześnie jest zaproszeniem do tworzenia silnego, różnorodnego ekosystemu innowacji w Warszawie.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie paru minut na wypełnienie ankiety, która stanowi początek działań prowadzonych w ramach projektu artystyczno-badawczego Laboratorium badań nad szczęściem. Po komfortocenie. 
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy!
Bogna Świątkowska, Tomasz Wawer
Fundacja Bęc Zmiana
www.postkomfortocen.info
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jak nazywa się organizacja / inicjatywa / instytucja? *
Rok założenia
W jakiej dziedzinie głównie działacie? *
Required
Podaj adres www *
Jak realizujecie innowacyjność? W czym się przejawia? *
Required
Podaj przykładowe działanie innowacyjne (krótko+link)
Dziękujemy za Twój czas! 
A jeśli masz do nas pytania, daj nam znać:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Bęc Zmiana. Report Abuse