Piesakies Citu Datu hakatonam!
Dizaineri, mākslinieki, žurnālisti, programmētāji, datu analītiķi, aktīvisti un ikviens datu entuziasts aicināts līdz 4. novembrim pieteikties “Citu datu” hakatonam, kas notiks 11. novembrī plkst. 10.00 Tele2 Shared Service Center Dēļu ielā 5.

Sadarbībā ar Tele2 šoreiz esam nolēmuši palūkoties uz datiem citādi un strādāt ar citādiem datiem. Aicinām pieteikties ideju autorus, kas dienas laikā vēlas strādāt ar attēlu atpazīšanu, tekstu analīzi, sensoru un sociālo mediju datiem un prezentēt datos balstītos rezultātus ne vien digitālā, bet arī fiziskā vidē.

Dizaineri, mākslinieki un žurnālisti, tiek aicināti piedalīties hakatonā ar savām idejām, ekspertīzi un datu kopām, savukārt programmētāji un analītiķi aicināti ne vien piedāvāt “citādās datu kopas”, bet arī sniegt savas zināšanas un prasmes, lai palīdzētu tikt pie datos balstītām atziņām.

Datu hakatons ir komandas darbs 8h garumā. Pēc ideju autoru projektu piedāvājumu prezentācijām, ikviens dalībnieks var pievienoties idejai, kuru kopīgi pilnveidot un realizēt ar datu palīdzību.

Hakatona grupu darba rezultāti var būt digitāla vai telpiska vizualizācija, tiešsaistes rīks, mobila lietotne vai mākslas objekts, kas pauž datu analīzes rezultātus.

Projektu ideju autoriem tā ir iespēja iepazīt datus kā informācijas un ideju avotu, kā arī radīt materiālu, kas var vēlāk tikt izmantots mākslas vai žurnālistikas projektos. Savukārt datu entuziastiem kā programmētājiem un pētniekiem tā ir iespēja strādāt ar sabiedrībā aktuālām projektu idejām un izmēģināt jaunas metodes to apstrādē un vizualizācijā.

Īpaši aicinām piedalīties “citādo” datu kopu īpašniekus.

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz info@datuskola.lv
Vārds Uzvārds *
Tavs Epasts *
Nodarbošanās *
Required
Tava pārstāvētā institūcija, ja tāda ir:
Ja nāc ar savu datu stāsta ideju, kuru vēlēsies izpētīt hakatona laikā:
Kāda ir Tava datos balstīta stāsta ideja?
Kādi dati būtu vajadzīgi stāsta izveidošanai?
Jūsu dalība ir apstiprināta!
Uz tikšanos 11. novembrī!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy