AKSİMA (Ahlaklı, Kaliteli,Sürekli Gelişen, İşbirliği yapan, Malazgirt Ruhu ile Atılgan)üreten MUŞ Milli Eğitim Müdürlüğü Proje/Faaliyet Teklifleri
Değerli çalışanlarımız
Kuruluşumuzda başlattığımız AKSİMA Atılım ve Gelişim Programı çerçevesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kendi imkanları ve tüm personelimizin katkısı ile yerel ve genel çeşitli gelişme projeleri/faaliyetleri gerçekleştirmek istiyoruz. Bu amaçla detay bilgiler size eğitimler veya bilgilendirmeler yoluyla verilecek ayrıca görüşlerinizden istifade etmek amacı ile tüm personele ilerleyen günlerde bir anket düzenlenecektir.
Programın acilen başlatılması için aşağıda belirtilen proje formatında değişiklik oluşturucu ve katma değer sağlayıcı proje/faaliyet tekliflerinize ihtiyaç vardır. Bunlar, Danışman Doç. Dr. Ali Arslan öncülüğünde AKSİMA izleme ve değerlendirme ekibi tarafından izlenmekte olup uygun görülenler desteklenecek ve hemen uygulamaya alınacaktır. Sistem sürekli geliştirilecektir.
Aşağıdaki soruları cevaplayarak ve ayrıca aynı soruları size iletilecek A4 word proje formatında ARGE biriminin arge49@meb.gov.tr adresine 12.10.2018 tarihine kadar ulaştırmanızı rica ederim.
Bunun dışında yeni proje fikirleriniz doğar ise aynı formatta bu fikirlerinizi de projelendirerek göndermeye devam edebilirsiniz. Size dönülecektir.

Metin İlci
Milli Eğitim Müdürü

Email address *
Başvuru Sahibi Kurum/Birim/Çalıştığı yer
Your answer
Proje Liderinin Adı ve Soyadı
Your answer
Proje Takımı üyelerinin Adı ve Soyadı (tek tek)
Your answer
İlçe *
Projenin Adı
Your answer
Projenin Süresi
Your answer
Projenin Başlangıç Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Projenin Tahmini Bitiş Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Projenin Toplam Bütçesi
Your answer
Projenin Uygulanacağı Yerler
Your answer
Projenin Denetim ve Takibi
Your answer
Proje İrtibat kişisi/iletişim
Your answer
Birimi
Your answer
Projenin Hedef Kitlesi
Your answer
Projenin Amacı
Your answer
Projenin Özel Hedefi
Your answer
Projenin Temel Faaliyetleri
Your answer
Projenin Beklenen Sonuçları
Your answer
Projenin başarıldığını gösteren proje başarı göstergeleri (okunan kitap sayısı, haftada ziyarete gelen veli sayısı gibi. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Sakarya Üniversitesi. Report Abuse - Terms of Service