Kwestionariusz dla rodziców dzieci, które uczęszczają do szkół i placówek oświatowych na terenie miasta Poznania. Projekt: „Polityka Oświatowa m. Poznania 2030”
Szanowni Państwo,
zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniu ankietowym za pomocą ankiety online. Nasze badanie jest związane trwającymi obecnie pracami nad opracowaniem „Polityki Oświatowej Miasta Poznania 2030”.

Prosimy Państwa o wyrażenie swoich opinii odnośnie m.in. sposobów poprawy zarządzania poznańskimi szkołami i placówkami oświatowymi oraz oceny pracy nauczycieli.

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Pozyskiwane dane będą przetwarzane statystycznie wyłącznie w formie zanonimizowanej i zagregowanej. Na początku kwestionariusza pytamy o liczbę szkół i rodzaj szkół, do których uczęszcza/-ją Pani/Pana dziecko/dzieci. Następnie zadajemy cztery pytania ankietowe. W czasie przetwarzania danych pozyskanych z badania nie będą prowadzone żadne działania służące identyfikacji danych wrażliwych dotyczących respondentów.

Niniejsze badanie ankietowe jest realizowane na zlecenie i w porozumieniu z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta Poznania (ul. Libelta 16 /20, 61-706 Poznań).

Jeśli wystąpią problemy z wypełnieniem kwestionariusza, zaleca się uaktualnienie oprogramowania używanej przeglądarki internetowej lub wybranie innej.

Z poważaniem,

Prof. dr hab. Jan Fazlagić
Kierownik projektu
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy