Zapisy na sesję letnią w Mikoszewie 2.VII-13.VII.2017, stopnie 0, II i III
UWAGA!!! NIE MA JUŻ WOLNYCH MIEJSC, OD 28.05.2017 ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ JUŻ NA LISTĘ REZERWOWĄ.

Drogi Uczestniku - PRZECZYTAJ PRZED WYPEŁNIANIEM:
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Każda osoba wypełnia osobno (dla dzieci też wypełniamy osobny formularz).
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia (wypełnionego przez formularz) jest potwierdzenie bankowe wpłaty zaliczki (200 zł dla osoby dorosłej i 100 zł dla młodzieży/dziecka) na konto Stowarzyszenia.
Numer konta: "84 1240 6595 1111 0010 6480 4203"
tytułem: „ZALICZKA – Sesja1 MIKOSZEWO – IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, MIEJSCOWOŚĆ"

Informacje o sesji:

W ciągu dnia: medytacja, modlitwy uwielbienia, konferencje, Eucharystia, czas wolny (plaża, sport, rekreacja, odpoczynek), grupy dzielenia, Adoracja, Sakrament Pokuty, modlitwy wstawiennicze, pogodne wieczory).

Zapewniamy opiekę dla dzieci w wieku 4 -17 lat podczas konferencji i grup dzielenia.

- Sesja trwa od pierwszego dnia do ostatniego (w wyżej wyszczególnionych terminach), nie ma możliwości uczestniczenia tylko w kilku dniach.

- Zgłoszenia bez dokonania wpłaty zaliczki i bez powiadomienia organizatorów o ewentualnych przyczynach będą uznane za nieważne. Jest to niezbędne ze względów organizacyjnych, ponieważ każdy zarezerwowany nocleg wymaga opłaty.

- Sesja rozpoczyna się w dzień przyjazdu o godz.18.00 (kolacją), kończy w dzień wyjazdu obiadem.

- Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte, zeszyt, kubek, strój sportowy oraz indeks szkoły (indeks - dotyczy osób, które brały już udział w naszych sesjach)

- Ponieważ pragniemy, aby czas szkoły był miejscem wyciszenia i pogłębienia swojej relacji z Bogiem, prosimy uczestników o całkowite wyłączenie telefonów komórkowych. Udostępniamy telefon kontaktowy w razie nagłych wydarzeń. W związku z tym należy przywieźć ze sobą budzik, zegarek itp, tak aby brak telefonu na czas sesji nie przysparzał dodatkowych problemów.

- Nie ma możliwości przywożenia na sesje zwierząt domowych (np. psów, kotów). Prosimy o tym pamiętać przy podejmowaniu decyzji o uczestnictwie w rekolekcjach

- Zgłoszenie swojego udziału w rekolekcjach oznacza zgodę na przestrzeganie regulaminu domu rekolekcyjnego, w którym będzie odbywać się sesja.

- Ważna informacja dla osób, które są na dietach: w czasie sesji oferujemy jedynie standardowe posiłki, nie mamy możliwości uwzględniania specjalnych zaleceń żywieniowych.

Dodatkowe informacje: szkolamaryi@gmail.com
telefon: 660059725

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms