Hakatons labākai dzīvei Mellužu apkaimē
Ziemas tumšajos vakaros gribas ko frešu un jēgpilnu?  It kā jau vienmēr ir ko darīt, bet ir vēlme pēc vēl kaut kā jauna, nepieredzēta? Varbūt kopā ar mellužniekiem uzspēlēt Nākotnes pilsētas spēli un iesaistīties dzīves kvalitātes uzlabošanā savā apkaimē? Kad Tev pēdējo reizi bija "pirmā reize"? :)––

Iepazīsties ar spēles anotāciju mājas lapā (www.zinis.lv/hakatons) un, ja Tevi tas uzrunā, aizpildi šo anketu (2-3min) - tas ļaus pasākumu labāk plānot un īstenot! Aptauja ir anonīma un tās mērķis ir noskaidrot apkaimes iedzīvotāju interesi par dalību šādā pasākumā.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kādu ieguvumu es vēlētos no dalības šajā pasākuma?
Pasākumā parasti uzstājas arī vieslektori dažādās jomās. Ja vēlies kā vieslektors uzstāties (līdz 20min) - kādas tēmas labi pārvaldi un vari pasniegt arī citiem? (piemēram, radošums, finanses, prototipēšana, mārketings, IT u.c.)
Pasākumā parasti komandu prezentētās idejas eksperti uzklausa un sniedz ieteikumus to pilnveidē. Vai Tev ir ideju vērtēšanas un pilnveides eksperta pieredze?
Clear selection
Kam noteikti vajadzētu būt šajā spēlē, lai tā būtu izdevusies?
Kam noteikti NEvajadzētu būt šajā spēlē, lai tā būtu izdevusies? Izlasot aprakstu - kādi varētu būt riski, no kuriem būtu jāizvairās?
Vai Tev jau ir kāds izaicinājums (esoša problēma), ko vēlētos piedāvāt šajā spēlē, lai komandas meklētu radošu risinājumu?
Kādam norises laikam Tu dod priekšroku? (ja spēle notiek ~1 mēneša ietvaros darbdienās)
Clear selection
Kādam norises laikam Tu dod priekšroku? (ja spēle notiek ~1 mēneša ietvaros sestdienās)
Clear selection
Vai Tev ir pieredze darbam Zoom platformā?
Clear selection
Vai atbalsti domu, ka komandu noslēguma prezentācijas tiek demonstrētas tiešsaistē un tās var noskatīties (un piedalīties balsošanā) ikviens Mellužu apkaimes iedzīvotājs?
Clear selection
Ja Tev vēl ir kādi precizējošie jautājumi vai pārdomas - raksti šeit un atbildes varēsi izlasīt pasākuma lapā (zinis.lv/hakatons). Paldies!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zinis.lv. Report Abuse