Форма реєстрації учасника/учасниці Читацької групи від PinchukArtCentre та Форуму видавців
У травні 2021 року PinchukArtCentre у співпраці з ГО «Форумом видавців» відкривають реєстрацію на участь у Читацькій групі. Перший цикл онлайн-зустрічей триватиме з 26 травня до 9 червня 2021 року й пройде у межах публічної програми до виставки Даніїла Ревковського й Андрія Рачинського «Хвостосховище».

Формат Читацької групи передбачає групове модероване обговорення літературних творів, які були визначені художниками й художницями як такі, що мають вагомий вплив на їхню творчість. Це книжки, які пов’язані з певними художніми роботами чи виставками й допоможуть краще зрозуміти або подивитися під іншим кутом. Для першого циклу Читацької групи ми запросили харківських художників Даніїла Ревковського й Андрія Рачинського поділитися знаковими для них текстами.

Розклад зустрічей:
26 травня о 19:30 – Франц Кафка «Перевтілення» (за модерацією Юрка Прохаська);
2 червня о 19:30 – Курт Воннеґут «Бойня номер п’ять» (за модерацією Романа Малиновського);
9 червня о 19:30 – Володимир Бордун «Харківський ГУЛАГ» (за модерацією Олени Герасим’юк).

Групу з 15 осіб буде сформовано з найбільш мотивованих читачів і читачок, для яких зустрічі Читацької групи стануть важливим кроком до більш ґрунтовного розуміння мистецьких практик через досвід читання, аналізу, колективного обговорення. Усі твори ми рекомендуємо для попереднього індивідуального прочитання.

Зустрічі проходитимуть онлайн у Zoom.
Робоча мова: українська.

Реєстрація відкрита до 16 травня 2021 року 23:59, за київським часом.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище *
Місто *
Рід занять *
Вкажіть ваш вік *
Доступ до книг *
Ми просимо потенційних учасників та учасниць вказати, чи вони мають доступ до прочитання книг, які ми пропонуємо до обговорення в межах засідань Читацької групи. Організатори не беруть на себе відповідальність за розповсюдження книг та створення умов для читання.
Required
Оберіть які з онлайн-зустрічей Читацької групи ви б хотіли відвідати: *
Required
Мотиваційний лист *
Ми просимо написати вас мотиваційний лист, який буде складатися з наступних пунктів: опис вашого досвіду читання, чи мали ви досвід участі в читацьких групах, чи актуальні для вас вибрані книжки і чи ви вже їх читали. Опишіть також, звідки ви дізнались про проєкт і чи слідкуєте за проєктами PinchukArtCentre та ГО "Форум видавців"
Контактний номер телефону *
Контактна електронна пошта *
Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» як суб’єкт персональних даних даю добровільну, інформовану та однозначну згоду на обробку та використання моїх персональних даних (стаття 2 Закону України «Про Захист персональних даних») *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of BookForum. Report Abuse