Tartu kooliteatrite mälestuste radadel...
Tartu Kooliteatrite Festival, mis on Tartu linna õpilaste teatritruppide suursündmus, leiab aset sel aastal juba 25. korda. Sel aastal on fookuses festivali minevik, olevik ja tulevik.

Veerandsaja verstaposti ületamise puhul kogutakse aastate jooksul festivalil kas näitlejatena, lavastajatena, korraldajatena või muud moodi seotud olnud inimestelt pilte ja mälestusi ning kujundatakse selle põhjal festivali ajaloole tagasivaatav näitus, mida esmalt esitletakse festivali toimumispäevadel ning seejärel Tartu Noorsootöö Keskuse hoonetes.

Samuti käsitletakse festivali ajalugu ka festivalipäevi ja etendusi sissejuhatavates sketšides, mille loovad noored päevajuhid ise.

Festivali tulevikku vaadatakse lisategevuste raames, kus külastajad ja osalejad saavad avaldada arvamust, milline võiks olla festival uuel aastal.

Mälestusi oodatakse 09. jaanuarist 22. veebruarini
Email address *
Nimi *
Your answer
Seos Tartu Kooliteatrite Festivaliga (nt näitleja, lavastaja, žürii, korraldaja) *
Your answer
Mis aastal/aastatel te olite kooliteatrite festivaliga seotud? *
Your answer
Mälestused... *
Mõttelõnga lahti veeretamiseks... Milline oli festival siis, kui te osalesite? Kus festival toimus? Kes korraldas? Kes oli žüriis? Mõni tore/humoorikas seik esinemisest? Eredaim mälestus festivalilt? Mida tähendab teie jaoks Tartu Kooliteatrite Festival?
Your answer
Mälestused piltidena...
Võimalusel palume jagada meiega ka pilte festivalist. Selleks palume lisada siia piltide lingi või saata pildid helene.toomeoks@raad.tartu.ee
Your answer
Kas olete nõus, et kasutame teie mälestusi koos teie nimega Tartu Kooliteatrite Festivali 25. aastapäevale pühendatud näitusel, mida esmalt esitletakse festivali toimumispäevadel ning seejärel Tartu Noorsootöö Keskuse hoonetes? *
Tahan lisada...
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service