Sdílko Poruba 2018 - předběžná registrace
Sdílko měli obyvatelé Poruby možnost poprvé navštívit od 24. srpna do 21. září 2016. Tato pop-up expozice proměnila během čtyř týdnů Hlavní třídu v živý obchod, výstavu a kancelář v jednom.

Formou interaktivní expozice se v prosklených modulech KOMA Modular představilo na padesát vystavujících obchodníků, 11 vystavujících v rámci doprovodného programu, 5 rotujících kaváren a jedna stálá výstava k veřejnému prostoru.

Akce byla určena lokálním prodejcům, výrobcům, umělcům, designérům nebo začínajícím podnikatelům, kteří představili svůj zajímavý a nevšední produkt nebo službu. Představily se ale i spolky a neziskovky, které chtěly prezentovat svou činnost na veřejnosti.

Druhý ročník Sdílka se uskuteční v termínu 10. 5. - 31. 5. 2018. Rádi bychom již nyní zjistili předběžný zájem vystavujících. Co předběžnou registrací získáte? Budeme o Vás vědět a v momentě, kdy spustíme přihlašování Vás oslovíme s výzvou k registraci (takže ji případně nepropásnete). Stejně jako v prvním ročníku i v druhém bude probíhat ze všech přihlášených výběr, tzn. registrace nezajišťuje automaticky účast.

Organizátor akce: Městský obvod Poruba
E-mail: info@sdilkoporuba.cz
Web: www.sdilkoporuba.cz
Facebook: www.facebook.com/sdilkoporuba
Jméno a příjmení *
Název společnosti *
Místo podnikání/činnosti (ulice, obec) *
Oblast podnikání/činnosti *
Jaké konkrétní produkty/činnost chcete na Sdílku prezentovat? *
Kontaktní e-mail *
Telefon *
Web
Poznámka
Máte specifické požadavky nebo potřebujete více informací? Dejte nám vědět v poznámce.
* Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů organizátorem akce, kterým je Městský obvod Poruba.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy