Szkolenie DZIEDZICTWO w DZIAŁANIU
Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza wszystkich zainteresowanych na udział w szkoleniu DZIEDZICTWO w DZIAŁANIU


Szkolenie w dniach: 24 września 2021r. godz.: 17:00 - 20:00 oraz 25 września, godz.: 10:00 - 13:00

cena szkolenia: 250,00 zł/osoba

Webinar odbędzie się online, na platformie cyfrowej Zoom. Osoby, które zapiszą się na webinar otrzymają link do spotkania przesłany na wskazany przez uczestnika adres mailowy.


Bardzo proszę o wypełnienie poniższego formularza
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Nazwa organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej *
Telefon Kontaktowy *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie, gromadzenie i przechowywanie moich danych osobowych, przez Fundację Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS dla celów organizacji spotkania, informowania o nim, ewaluacji i sprawozdawczości, zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a-f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i Polityką Fundacji Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS. Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługujących mi uprawnieniach dotyczących przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodna na wykorzystanie wizerunku *
Wyrażam zgodę na udzielenie Fundacji Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS nieodwołalnego i nieodpłatnego prawa wielokrotnego wykorzystywania zdjęć ze swoim wizerunkiem, wykonanych podczas szkoleń, bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć, za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celu zgodnym z działalnością statutową Fundacji Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS.
Zgodna na newsletter
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS, w celu realizacji usługi newsletter, a tym samym wysyłania mi informacji na tematy związane z działalnością Fundacji Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy