SUVEVAHEAEG- regamine PartnerAkro laagritesse!

Palume tasuda laagrite broneeringutasu 5 päeva jooksul pärast registreerimist MTÜ Akropesa kontole EE791010220246934221, selgituseks lapse nimi ja valitud laager. Alles broneeringutasu laekumine kinnitab lapse koha laagris. Linnalaagrite broneeringutasu on 30€ ja maalaagritel on 75€. Arve esitatakse ainult laagri teise summa tasumiseks (arves kajastub ka eelnevalt tasutud broneeringu tasu). Teine osa summast tuleb tasuda hiljemalt 2 nädalat enne laagri algust.

NB! Broneeringutasu laagrisse mittetulemisel ei tagastata. Haiguse korral, mis juhtub vähemalt 2 päeva enne laagri algust, kanname kogu laagri summa soovi korral järgmise laagri ettemaksuks. Kui laagris osalemine tühistatakse hiljemalt 2 nädalat enne laagri toimumist, kanname registreerimistasust ülejäänud laagri summa tagasi. Laagri pooleli jätmisel laagritasu tagasi ei maksta. Laagrikoha maksumusest arvestatakse koolituskuludena tulude deklareerimisel ainult treeningutasu osa!
*Juhul kui laager ei saa riikliku eriolukorra tõttu toimuda, siis pakume asenduseks teist laagrit või kanname tasutud raha tagasi.
E-posti aadress *
Lapse täisnimi *
Lapse vanus *
Lapse rühm *
Vali laager millesse soovid registreeruda *
Required
Kommentaar
Sooduskood
Koos on toredam!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy