Ievadam
Ļoti novērtēsim Jūsu viedokli un komentārus par Vadlīnijām apritīgai būvniecībai (turpmāk - Vadlīnijas) (saite uz vadlīnijām: https://ej.uz/apritigabuvnieciba).

Šīs Vadlīnijas ir veidotas uz Eiropas Komisijas Level(s) ietvarā izstrādātajām vadlīnijām (saite uz vadlīnijām) 7 ar būvniecības jomu saistītām mērķa grupām. Mēs - Rīgas enerģētikas aģentūra kopā ar nozares ekspertiem - novērtējām EK vadlīnijas kā labi strukturētu, kodolīgu un daudzpusīgu informācijas bāzi. Vienlaikus tām identificējām 2 trūkumus:
1. vadlīnijas nav pieejamas latviešu valodā un
2. katram vadlīnijās dotajam ieteikumam nepieciešams precīzāks piemērs, turklāt, tāds, kas būtu jau tagad īstenojams Latvijā esošā normatīvā regulējuma ietvaros.

URGE* projekta ietvaros esam EK vadlīnijas iztulkojuši latviski un papildinājuši tās ar piemēriem un idejām, kā šīs rekomendācijas īstenot Latvijas apstākļos.

Nododam Vadlīnijas vērtēšanā Jums - nozares profesionāļiem, lai iegūtu vērtīgas norādes Vadlīniju pilnveidošanai. Mūsu mērķis ir sagatavot praktiski lietojamu, noderīgu materiālu, lai būvniecība Latvijā kļūtu ilgtspējīgāka un aprites ekonomikas principiem atbilstoša.

Anketai ir 3 daļas:
1. ievads
2. ieteikumi pilnveidošanai - vieta, kur brīvā formā iesniegt savus ieteikumus Vadlīniju uzlabošanai
3. vispārīgs Vadlīniju novērtējums

Šīs anketas ir anonīmas un rezultāti tiks izmantoti Vadlīniju pilnveidošanai un informatīvā darba uzlabošanai. Anketēšanā iegūto datu analīzes rezultāti tiks izmantoti vienīgi apkopotā veidā.

Sirsnīgi pateicamies par Jūsu veltīto laiku!

* Eiropas Savienības starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014.-2020. gadam projekts "Pāreja uz aprites ekonomiku pilsētbūvniecībā (URGE)". Projektu īsteno Rīgas enerģētikas aģentūra. Projekta mērķis ir izstrādāt rīcības plānu pārejai uz aprites ekonomiku pilsētbūvniecībā Rīgas valstspilsētas pašvaldībā.
Projekta koordinatore Ieva Kalniņa, m.t. 29125972, e-pasts: ikalnina89@riga.lv
Vairāk par projektu: www.urbact.eu/urge
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kuru mērķgrupu pārstāvat? Ja darbojaties vairākās, tad atzīmējiet to, no kuras skatpunkta vērtējat Vadlīnijas. *
Required
Cik gadus darbojaties ar būvniecību saistītā jomā? *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy