Се заинтересирав :)
Приклучување на тимот за организирање настани за кампања за собирање средства за младински кампови на СИМ и Крик.
Заинтересирано лице *
Your answer
Контакт телефон *
Your answer
Контакт е-пошта
Your answer
За кој викенд си заинтересиран/а да се дружиме? *
Required
Да ги заинтересираме и другите градови од Македонија. Доколку доаѓаш од друг град (надвор од Скопје) а сепак имаш идеја за некоја активност која би можел/а да ја спроведеш кажи ни нешто повеќе тука па ние ќе те контактираме.
Your answer
Фала ти на заинтересираноста. Се слушаме за некој ден од како ќе ја пополниш формата, а се гледаме викендот кога си слободен/а.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service