Анкета учасника/учасниці тренінгового курсу "Мости 2.0" 2020
Тренінговий курс «Мости 2.0.» для підлітків 10-17 років відбудеться 16-26 червня у готелі "Наталія" в селищі Гукливий Воловецького району в Карпатах.

Ми створюємо безпечний простір, в якому підлітки отримують найцінніший для свого віку досвід: самопізнання, розуміння власних емоцій та емоцій інших людей, пошуку внутрішніх ресурсів та свого місця у світі, усвідомлення викликів сучасного мінливого світу та навички вирішувати проблеми.

Ми не забороняємо гаджети, але зазвичай в таборі про них забувають. Ми доводимо важливість проактивної життєвої позиції за допомогою рольових та настільних ігор і власних історій. Підлітки відвідуватимуть тренінги з критичного мислення та цифрової безпеки, подолання конфліктів та медіаграмотності, вчитимуться висловлювати та аргументувати власну думку, отримуватимуть важливі навички подолання проблем та відновлення після стресу, пошуку власних ресурсів та здібностей.
 
Ми не змушуємо відвідувати майстерні, але зазвичай учасники мріють про часоворот Герміони Грейнджер, аби мати можливість побувати одразу на всіх. Поговорити про все на світі під час чайної церемонії, відчути можливості свого тіла під час стрільби з луку або вільного танцю, навчитися розуміти інших без слів на заняттях з інтерактивного театру, віднайти свій голос на заняттях з музики або опанувати сучасні арт-техніки. А ще ж шахи або волейбол, біг або заняття на турніках, дартс або прогулянка в лісі.  

Для участі у таборі потрібно:

- відповісти на всі питання анкети (обов'язково вкажи той емейл, яким користуєшся щодня)

- отримати від нас листа з реквізитами для сплати,

- сплатити вартість путівки (8500 грн. - до 18 березня, 12 000 грн. - з 19 березня по 1 червня),

- чекати на запрошення і пакет документів для участі у таборі,

- з 27 квітня чекати на інформацію щодо проїзду і його вартості (буде відомо, коли Укрзалізниця відкриє продаж квитків на потрібну дату). Ви можете організувати самостійний проїзд до табору, або, якщо ваша дитина їде з Києва, відправити її з нами. В такому разі ми беремо на себе організацію проїзду і супровід.

- сплатити вартість проїзду,

- з нетерпінням чекати на "Мости 2.0".
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy