Cyber Security Hackathon #2
Organizohet edicioni i dyte i gares Cyber Security Hackathon nga ICT Academy në bashkëpunim me Kolegjin Universum.

Gara kibernetike do të mbahet në kampusin e Kolegjit Universum Ferizaj më datën 16 Mars 2019 e cila do të fillojë në orën 09:00 deri në 17:00, do të bëhet njoftimi dhe shpallja e fituesve të kësaj gare. Aplikimi është i hapur dhe mund ta bëni këtu.

Për çdo informacion shtesë apo pyetje ju lutem na shkruani
info@academyict.net

Email address *
Emri dhe mbiemri *
Your answer
Numri kontaktues *
Your answer
Mosha *
Your answer
Qyteti *
Your answer
Madhesia e maices *
Jeni duke aplikuar si: *
Nëse aplikoni si ekip, shkruani emrat e bashkëpjesëmarrësve
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of academyict.net Services. Report Abuse - Terms of Service