Form 4 - Forum Yöneticiliği Başvuru Formu
Bu formu göndermek için son tarih 28 Şubat 2016’dır.

MBMTR Konferansları'nda forum yöneticileri, delegeleri eğiterek, teşvik ederek ve onları denetleyerek, komitelerde düzeni sağlayarak ve yöneterek görev alırlar. Bu görevleri yerine getirebilmek için, forum yöneticileri, konferans öncesinde ayrıntılı bir biçimde incelenmiş araştırma raporu yazabilmeli, Birleşmiş Millletler sistemine ve yönetim biçimine hakim olmalı, komitelerdeki delegelere başkanlık edebilmeli ve konferans günlerinin sabah ve akşamları toplantılara erken gelip geç gidebilmekle yükümlüdürler.

MBMTR’ye komite başkanı olarak başvurarak pozisyonun konferans öncesi ve sonrası bütün yükümlülüklerini kabul etmektesiniz. Bu doğrultuda, seçilen komite başkanları konferans öncesi toplantılara tam katılım, kendini işe adamak, yoğun ve doğru çalışmakla sorumludur. MBMTR konferansının dünyada ilk ve tek olması diğer konferanslara oranla daha fazla çalışma gerektirecektir.

DİKKAT: Forum yöneticilerinin konferans katılım ücretleri, ulaşım ve konaklamaları Genç Öngörü Derneği tarafından karşılanmamaktadır.

I. Aday Bilgisi
Ad, Soyad *
Your answer
Cinsiyet *
Uyruk *
Your answer
Doğum Tarihi *
Your answer
Okul *
Your answer
Sınıf Seviyesi *
Ev Adresi *
Your answer
İl *
Your answer
Ülke *
Your answer
Ev Telefonu *
Your answer
Cep Telefonu *
Your answer
E-posta Adresi *
Your answer
II. Komite Tercihleri
Tercih ettiğiniz komiteleri işaretleyiniz.
1. Tercih *
2. Tercih *
3. Tercih *
4. Tercih *
5. Tercih *
III. Başvuru
Başvurduğunuz pozisyonları işaretleyiniz. *
Required
Başvuru Mektubu *
Başvurduğunuz pozisyon için uygunluğunuz ve gereken görevleri yerine getirebilmek için yeterliliğiniz yazacağınız başvuru mektubu aracılığıyla değerlendirilecektir. Aday geçmiş MBM deneyimlerini, kendi özelliklerini, diğer adaylardan farkını, konferansa yapabileceği katkıları, başvurduğu pozisyon için neden uygun olduğunu ve başvuru sebebini açıklayan en az 500 kelimelik bir başvuru yazısı yazmalı ve aşağıdaki kutuya yapıştırmalıdır.
Your answer
IV. Geçmiş MBM Deneyimleri
Geçmiş Model Birleşmiş Milletler deneyimlerinizi yazınız. Katıldığınız konferansın dili fark etmemekle birlikte Pozisyon/Konferans/Yıl formatında yazılmalıdır.
Geçmiş MBM Deneyimleri *
Your answer
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.