Webinarium "Przepis na demokrację - Democracy Cake" - 28.04.2021
Formularz rejestracji na webinarium - prezentację dyskusyjnej gry planszowej "Przepis na demokrację - Democracy Cake".
Data webinarium: 28 kwietnia 2021, o godz. 14:00-15:00
Termin rejestracji: 27 kwietnia 2021 do godz. 10:00
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Szkoła | Organizacja | Instytucja *
Miejscowość *
Adres e-mail *
Klauzula informacyjna
Powyższe dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rejestracji na webinarium (przesłania informacji dotyczących udziału w webinarium oraz materiałów po webinarium), zgodnie z Art. 6 ust. 1 b). Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwane: RODO).

Administratorem danych jest Fundacja Edukacja dla Demokracji (FED) z siedzibą w Warszawie, ul. Nowolipie 9/11, 00-150. Dane osobowe pozyskane w procesie rejestracji zostaną usunięte po rozesłaniu materiałow webinaryjnych, nie później niż do 30 maja 2021 roku.

Osobom, które zarejestrują się na webinarium przysługuje: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo usunięcia danych, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. FED nie przetwarza danych osobowych w sposób prowadzący do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania oraz nie przekazuje danych podmiotom trzecim (w tym poza obszar EOG). Kontakt z osobą właściwą w sprawach danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: odo@fed.org.pl. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do udziału w webinarium.
Organizatorem webinarium jest Fundacja Edukacja dla Demokracji.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Edukacja dla Demokracji. Report Abuse