XVI Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie - zapisy na t'shirty.
Wypełnienie poniższego formularza jest równoznaczne ze zgłoszeniem udziału w Spotkaniu Piwowarów, które odbędzie się podczas 10. Festiwalu Dobrego Piwa we Wrocławiu w dniu 08 czerwca 2019 r. Spotkanie jest jednym z elementów Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich, które są modułem edukacyjnym Festiwalu. Warunkiem uczestnictwa jest zaopatrzenie się w minimum 5 litrów piwa domowego własnej produkcji. Jeśli w browarze domowym jest więcej, niż jeden piwowar, każdy z nich musi wypełnić osobny formularz.

UWAGA! Zapisy trwają aż do bólu, jednakże osoby, które się zgłoszą po 25 maja nie będą miały gwarancji rozmiaru, bo t'shirty musimy zamówić odpowiednio wcześniej :-)

Nick/imię i nazwisko *
Wystarczy nick z forum browar.biz/piwo.org/inny, po którym zidentyfikujemy Cię wydając koszulkę przed spotkaniem. Dane te będą równiez podane ochronie na bramce, w celu wpuszczenia piwowara na teren FDP z piwem :-) Imię i nazwisko w przypadku, gdy nie jesteś zarejestrowany na żadnym z for, lub tak sobie życzysz.
Your answer
Płeć t'shirta *
W odróżnieniu od płci Piwowara, którą zapewne rozpoznamy po nicku ;-)
Rozmiar *
Jakie piwo? *
Warunkiem uczestnictwa w Spotkaniu Piwowarów jest przywiezienie minimum 5 l piwa własnej produkcji. Jeśli jesteś w stanie określić już teraz, jakie piwa weźmiesz ze sobą - będziemy wdzięczni o wpisanie listy gatunków.
Your answer
Osoba towarzysząca *
Każdy piwowar może przyjść na spotkanie z 1 osobą towarzyszącą. Prosimy o informację, czy ta opcja będzie wykorzystana w Twoim przypadku - przygotujemy dodatkową wejściówkę.
RODO *
W związku z obowiązywaniem Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy, iż wypełnienie przez piwowara formularza zgłoszeniowego na niniejsze Spotkanie Piwowarów jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na cele: a) wpuszczenia na Stadion z piwem domowym, b) wręczenia gadżetów Warsztatów Piwowarskich, c) innych aktywności odbywających się w trakcie Spotkania Piwowarów. Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Wołczaska-Prasolik, tel. 502262911, email: agnieszka@cerevisia.pl. Każdy z uczestników Spotkania ma możliwość dostępu do swoich danych, zmiany i aktualizacji. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem danych.Dane osobowe zostaną usunięte po przeprowadzeniu konkursu i wysyłki nagród.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service