KRĄG LUDZI w CUD Grochów
Zgłoszenie na spotkanie Kręgu Ludzi w CUD Grochów (ul. Osowska 84a).
Cieszymy się, że interesujesz się cyklem spotkań CUDownych Ludzi, którzy chcą świadomie budować bliskość :) By się zapisać, prosimy o wypełnienie tego formularza.
Spotkanie jest bezpłatne, ale robimy zrzutkę na CUDowne miejsce, więc inwestycja to 15zł/spotkanie, chyba, że poczujesz, że chcesz i możesz dać więcej.
Spotkania odbywają się średnio raz w miesiącu, w weekendowe wieczory, w CUD Grochów na Osowskiej 84a, więc możesz być na jednym spotkaniu lub zapisać się na wszystkie. Wybierz w formularzu i zaznacz odpowiedni termin.
Do zobaczenia :)

Justyna i Roman oraz CUD Grochów

PS. Nie wysyłamy osobnych potwierdzeń zapisu na Krąg, po prostu wpisz się na listę i przyjdź :) Będziemy się kontaktować tylko w sytuacjach awaryjnych (więc pamiętaj aby podać aktualny telefon i mail).

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Telefon *
Your answer
ZAPIS na spotkanie - wybierz odpowiedni termin: *
Required
Skąd wiem o Kręgu Ludzi w CUD Grochów? *
Required
Z jakiej jesteś dzielnicy? *
Your answer
Czy jesteś u nas po raz pierwszy? *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych. *
Wyrażam zgodę dla Studia Rozwoju i Edukacji Julia Marcinowska na przetwarzanie moich danych osobowych tj. imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru telefonu, adresu e-mail zawartych w zgłoszeniu na zajęcia dla potrzeb niezbędnych do realizacji usługi zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.)
Akceptacja postanowień Regulaminu ośrodka CUD Grochów *
Potwierdzam, że zapoznałam/łem się i akceptuję Regulamin Organizatora. Regulamin dostępny w ośrodku lub na stronie www: http://cudgrochow.pl/cennik/
Zgoda na newsletter CUD GROCHÓW - jeżeli chcesz wiedzieć co piszczy w CUDownej trawie, to zostaw nam swój adres mailowy :) Wysyłamy maile raz na 2 tygodnie, bo też nie lubimy spamu. Twój mail będzie bezpieczny :)
Wyrażam zgodę dla Studia Rozwoju i Edukacji Julia Marcinowska na przesyłanie informacji marketingowych oraz ofert Organizatora na podany adres zamieszkania oraz adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszenia (m. in. newsletter, informacje o promocjach i zniżkach), zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Masz prawo do wglądu i zmiany swoich danych, u nas będą one bezpieczne, nie będziemy ich nikomu udostępniać, a jeśli nasza oferta przestanie Cie interesować - w każdej chwili i łatwo możesz wypisać się z bazy!
Co chciałbyś / chciałabyś, żeby jeszcze odbywało się w CUD GROCHÓW? *
Zasugeruj nam zorganizowanie zajęć, które Cię interesują.
Your answer
Oświadczam, że biorę odpowiedzialność za swój stan zdrowia fizycznego i psychicznego, który pozwala mi na bezpieczne uczestnictwo w zajęciach w CUD Grochów. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms