Tracks
Informacje: https://welcome.szkola.pl/welcome/welcome-tracks/


TEST TRACK – testy do egzaminu CAMBRIDGE lub innego egzaminu. Tu zakupują Państwo książkę z testami NP. CAMBRIDGE, dziecko wykonuje testy samodzielnie i po każdym dostaje klucz do testu, samodzielnie sprawdza test, zaznacza błędy i próbuje dojść do tego dlaczego pojawił się błąd i dlaczego w kluczu jest inaczej. Na konsultacji będziemy to omawiać. Będzie 15 testów. Po każdym dziecko otrzymuje zaliczenie do indeksu.

FAST TRACK to program, który ma być przyjemnością, tzn. dziecko wybiera to co sprawia mu przyjemność. Jeśli jest to TOP TRANSLATOR otrzyma od nas 15 zestawów zdań/ tekstów do tłumaczenia z języka polskiego na angielski i na konsultacji to zostanie sprawdzone i otrzyma zaliczenie do indeksu. Jeśli dziecko lubi gotować wybiera MASTER CHEFA i tu dostaje zadanie np. przygotowania kanapki i nagrania przedstawiającego kroki jak tę kanapkę robi + nagrywa filmik wysyła do nas, przychodzi na konsultację, podczas której dostaje zaliczenie do indeksu i nowe zadanie.

Konsultacje z nami będą trwały 5-10 minut także to nie dużo czasu, ale zadania są wymagające dlatego prosimy przemyśleć wybór programu i zastanowić się, czy dziecko da radę sprostać 15 wyzwaniom lub 30 jeśli wybiorą Państwo dwa programy. Zachęcamy do wyboru jednego programu na sam początek.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA *
Email *
Nazwa grupy *
Zapisuję dziecko na *
TEST TRACKS
Clear selection
FAST TRACK
Clear selection
Jakie termin dyżurów TRACKÓW nie pasują Państwu (godziny od do i dni) *
W jakiej formie preferujesz konsultacje TRACKÓW? *
Zostałem/am poinformowany/a, że: Administratorem moich danych osobowych i/lub danych osoby nieletniej, której jestem opiekunem prawnym jest Szkoła tj. WELCOME Joanna Masłowska-Wódkiewicz, ul. Powst. Wlk. 42, 86-061 Brzoza, NIP 96711197670. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy