Přihláška: 8. mezinárodní konference COHA / Application Form: 8th International Conference of the Czech Oral History Association
Česká asociace orální historie ve spolupráci s Ústavem pro soudobé dějiny AV ČR, Ústavem etnologie a sociální antropologie SAV a Katedrou etnologie Filozofické fakulty Univerzity Komenského pořádají ve dnech 9.–10. února 2023 v pořadí již 8. mezinárodní konferenci, tentokrát s s podtitulem ,,Rozděleni, přesto stále spolu: Hranice v orálně-historické perspektivě".

Záštitu nad konferencí převzal děkan Filozofické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě prof. Marián Zouhar.

Mezinárodní konference se uskuteční v budově Filozofické fakulty Univerzity Komenského (Gondova ulica 2, Bratislava).

V roce 2023 si připomeneme 30. výročí rozdělení Československa a vzniku dvou samostatných států – České republiky a Slovenské republiky. Vítáme proto zejména (nikoliv však výlučně) interdisciplinárně laděné příspěvky s teoretickou, metodologickou, etickou nebo praktickou reflexí kvalitativních výzkumů realizovaných za využití metody orální historie v kontextu výzkumu hranic, a to ve všech možných významech.

Anotace svých příspěvků je možné zasílat prostřednictvím této přihlášky do 1. prosince 2022.Konference se uskuteční prezenčně, online či hybridně s přihlédnutím k aktuální epidemiologické situaci.

Konferenční poplatek: 800 Kč (pro členy COHA 400 Kč).

Případné dotazy směřujte na e-mail info@coha.cz. Organizátoři konference si vyhrazují právo na výběr příspěvků. Rozhodnutí o přijetí příspěvků, pokyny k platbě a podrobnější informace k průběhu konference budou účastníkům a účastnicím zaslány nejpozději 20. prosince 2022. Vybrané příspěvky budou publikovány v recenzovaném periodiku.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno, příjmení / First name, surname *
Instituce / Affiliation:
Kontaktní údaje (email, telefon) / Contact (e-mail, mobile phone): *
Účast / Participation: *
Název příspěvku / Title of paper:
Anotace příspěvku / Abstract:
Vzkaz organizátorům / Message to organizators:
Uveďte případné zvláštní požadavky či dotazy. / Please indicate any special requests or questions.
Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů pořadateli konference, a to pro organizační, propagační a vzdělávací účely v souladu s platnou legislativou / I agree to the processing of the above personal data by the conference organizer, for organizational, promotional and educational purposes in accordance with applicable legislation: *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy