Zaproszenie na kameralne warsztaty  

Cześć!

Ponieważ często pytacie, jak rozumieć pojęcie "dochodowy biznes" i jak wyliczyć tą dochodowość, a potem jeszcze ją świadomie budować, to przychodzę dziś z propozycją warsztatów pt.: "Sprawdź dochodowość i mentalny obraz swojego biznesu".

Skąd pomysł na takie spotkanie i nietypowe połączenie? 

Zaczynam mentoring od upewnienia się czy biznes, dla którego mam opracować skuteczną strategię sprzedaży, ma w ogóle sprzedażowy potencjał. Zbyt wiele biznesów nie ma świadomości, czy można na nich zarobić, czy jedynie dorobić, a co gorsza - zdarza się niestety - dopłacać do interesu. 

Prawda jest taka, że budowanie dochodowej strategii wymaga opierania się o solidny grunt, czyli potencjał sprzedażowy. Inaczej, sprzedaż stanie się ogromnym wyzwaniem obarczonym dużym ryzykiem niepowodzenia. Chciałabym poprzez te warsztaty dać Ci szansę przyjrzenia się Twojemu biznesowi pod kątem dochodowości, czyli cyferek. 

I tutaj jest pewien klops! 

Z mojego mentorskiego doświadczenia wynoszę, że cyfry potrzebują żyznego gruntu do wzrostu. Można powiedzieć, odpowiedniego mentalnego obrazka biznesu, który sprzyja płodności w biznesie. Nie będę teraz wdawać się w szczegóły. 

Krótko mówiąc, podczas warsztatów przyjrzymy się wyzwaniom, jakie spotkają cyferki i dochodowość. Pomogę Ci przygotować oręż, dzięki której wytrwasz na właściwym - dochodowym kursie i nie zatracisz w tym siebie. 

Jak długo potrwają warsztaty?

Zarezerwuj sobie 4 godziny (z przerwą w trakcie na odpoczynek). To strategiczna decyzja. Warsztaty są najskuteczniejsze, gdy jest czas na dyskusję, pracę z narzędziami, refleksję. Będziemy praktykować i analizować. 

Poza tym, jeszcze inny ważny powód. Część z Was głowi się, jak znaleźć czas na biznes. Te warsztaty wymagają zorganizowania sobie przestrzeni i są sprawdzianem dla Ciebie. Wiele jest możliwe, gdy naprawdę Ci zależy.

Kiedy i gdzie? 

Widzimy się online (ZOOM) pod koniec czerwca. W tym formularzu znajdziesz pytanie o Twoje preferencje odnośnie dnia i godziny. 

Zapis przez formularz wyraża jedynie Twoje zainteresowanie spotkaniem. Wkrótce później otrzymasz email ze szczegółami i dopiero wtedy podejmiesz decyzję o udziale.

Kto weźmie udział w warsztatach? 

Zależy mi na udziale zdecydowanych kobiet. Warsztaty trwają 4 godziny i odbywają się w kameralnej grupie (do 12 uczestniczek). Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Z uwagi na elitarny charakter wydarzenia, każde miejsce jest istotne i nie mogę pozwolić na to, aby ktoś się zapisał i nie przyszedł. Dlatego postanowiłam, że ten warsztat jest płatny. Aby zarezerwować miejsce zapisz się przez ten formularz. W kolejnym kroku podam Ci szczegóły i dane do przelewu w wysokości 300zł (wystawiam fakturę). Wierzę, że zmobilizuje to do przemyślanego uczestnictwa. 

Jestem przekonana, że stworzy się cudownie zaangażowana grupa uczestniczek, które chcą osiągnąć cel spotkania - zweryfikować dochodowość swojego biznesu i przygotować się na wyzwania związane z wdrażaniem strategii w praktyce.

Zainteresowana? 

Proszę wypełnij formularz i wybierz preferowany termin. Szczegóły otrzymasz na e-mail. 

Pozdrawiam,

Aneta Biały
Mentorka sprzedaży w Twoim biznesie


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy