Přihlašovací formulář na konferenci mužů Divoký!

13. – 16. ledna 2022 Malenovice

Cílem konference je oslavit Boha a prohloubit náš vztah s Ním - dát mu svobodu, aby měnil naše srdce. Jsme přesvědčeni, že nás chce Bůh pozvednout, abychom byli muži podle jeho srdce.

Akce se bude konat v Beskydech v Konferenčním centru Malenovice (Malenovice č. ev. 146, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, https://mapy.cz/s/2VW4q, GPS: 49°34’25.92″N, 18°24’44.42″E).

Na místě je zajištěno ubytování a strava. Snídaně je v ceně ubytování (noclehu). Ubytování je zajištěno v hotelu ve vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, v případě většího počtu ubytovaných v roubenkách se sociálním zařízením. Cena ubytování je jednotná pro všechny osoby (nerozlišuje se počet lůžek na pokoji či obsazenost).

Cenu pobytu prosím uhraďte do 3 dnů od zaregistrování, jinak se registrace ruší. Platby zasílejte na účet: 2600146715/2010 (Fio banka). Celkovou částku dle níže zvolených položek zašlete na uvedený účet, v textu platby uveďte jméno a příjmení s dovětkem Malenovice. Po připsání platby Vám zašleme potvrzující emailovou zprávu (samotnou registraci bez platby nepotvrzujeme).

Z důvodu omezené ubytovací kapacity prosíme o zaregistrování do 13. 12. 2021. Při zaplacení cenu pobytu do 13. 12. 2021 je účastník konference osvobozen od placení konferenčního poplatku. Přihlášení po 10. 1. 2022 je možné jen na základě individuální dohody telefonicky. Cena celého pobytu včetně stravy, přihlašeného do 13. 12. činí 2.570 Kč.
STUDENTI MOHOU UPLATNIT 50 % SLEVU

Náklady konání akce budou částečně hrazeny z dobrovolných darů (sbírky na místě samém).

Začínáme 13. 1. 2022 od 16:00 - 18:00 registrací, večere se podává od 18.00 h. Pobyt končí obědem v neděli 16. 1. 2022 V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici. Monika Russ (za organizační tým) m.russ@seznam.cz, 773484068. Během setkání mužů v Malenovicích bude probíhat modlitební stráž na místě samém. Muži, kteří jsou ochotni se připojit k modlitbám, se mohou hlásit předem u Jarka Nováka, tel. 776 309 025, email: j.s.e.m.novak@post.cz.

Prosíme rovněž o modlitby před konáním samotného setkání. Manželky a ženy, které mají zájem tuto akci podpořit modlitebně, mohou kontaktovat Moniku Russ, m.russ@seznam.cz, tel. 773484068, která poskytne bližší informace (modlitební témata, podněty apod.).

POZOR: Zvláštní podmínky ubytování a stravování v souvislosti s epidemiologickými požadavky prosím sledujte na https://www.malenovice.com/akcni-nabidky/covid-19-podminky-ubytovani-a-stravovani/ a webových stránkách české vlády a ostatních rozhodujících státních orgánů.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení
Adresa bydliště
Emailová adresa
Telefon
Ubytování, nocleh. Jedna noc (550,- Kč), dvě noci (1.100,- Kč), celý pobyt – tři noci (1.400,- Kč)
Clear selection
Stravné. Po dobu celého pobytu (Čt - večeře, Pá - snídaně, oběd, večeře, So - snídaně, oběd, večeře, Ne – snídaně, oběd )
Clear selection
Poplatek obci za pobyt
Clear selection
Konferenční poplatek
Clear selection
Mám dietní omezení? Jaké?
Dotazy, poznámky
Sdělené osobní údaje účastníka (uvedené v tomto formuláři) budou použity pro účely konání konference, na kterou se účastník přihlásil. Každý má právo na přístup ke sděleným osobním údajům (kdo a jakým způsobem zpracovává osobní údaje), dále má právo požádat o aktualizaci a doplnění osobních údajů, případně o výmaz těchto údajů. Každý má právo rovněž požádat o omezení zpracování svých osobních údajů nebo přenesení těchto údajů jinému správci, který tyto údaje zpracovává. Právo účastníka kdykoli odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů se ale neuplatní alespoň do doby ukončení a účetního uzavření konference, na kterou se účastník přihlásil, neboť tyto údaje jsou zpracovávány na základě smluvního vztahu se spolkem Železná berla z.s. - pořadatelem akce (správcem osobních údajů), resp. oprávněných zájmů tohoto spolku spojených s pořádáním této akce. Osobní údaje budou uchovány po dobu vyžadovanou zákonem. Účastník může udělit souhlas se zařazením svých osobních údajů uvedených v tomto formuláři do databáze osob pro účely informování o budoucích setkáních, konferencích a jiných akcích pořádaných spolkem Železná berla z.s. a nabízených knihách, či jiných produktech prodávaných uvedeným spolkem. Udělení souhlasu je zcela dobrovolné a není podmínkou účasti na konferenci, na kterou se účastník dle tohoto formuláře přihlásil. Případný souhlas platí do doby jeho odvolání (v písemné, emailové nebo jiné zřetelně seznatelné formě). Každý má právo kdykoli odvolat udělený souhlas se zpracováním osobních údajů a přísluší mu další práva vůči zpracovateli osobních údajů (spolek Železná berla z.s.) uvedená v předchozím odstavci. Souhlasím se zařazením mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři do databáze osob pro účely informování o budoucích setkáních, konferencích a jiných akcích požádaných spolkem Železná berla z.s. a nabízených knihách či jiných produktech prodávaných tímto spolkem?
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy