Joga pre tehotné s BalancYoga
PRIHLÁŠKA na jogu pre tehotné BalancYoga s Veronikou. Je vhodná od 12 týždňov tehotenstva a otvorená všetkým levelom – pre tie ktoré jogu nikdy nevyskúšali aj skúsené jogínky. Pomáha tehotným ženám cítiť sa lepšie, pripraviť sa na pôrod a spojiť sa so svojím bábätkom. Naučí vás uvoľniť napätie a stres a poskytne vám miesto pokoja a relaxácie.

KEDY?
September - december - každý týždeň v utorok: od 17:15 - 18:15
Formát: 60 min cvičenie

KDE?

Vo VAWA centrum Kukučínova 2, budova Bravo, 3. poschodie vľavo, Kasárne/Kulturpark, 04001 Košice, Slovakia

Joga pre tehotné zahŕňa bezpečné pohyby a jogové pózy (asány) prispôsobené pre tehotenstvo, zamerané na naťahovanie, tónovanie a posilňovanie svalov a častí tela, a zmierňovanie fyzického a psychického nepohodlia. Využíva jednoduché dychové techniky, ktoré pomáhajú uvoľniť telo aj myseľ počas tehotenstva, a budú vás viesť počas pôrodu. Každá hodina je ukončená hlbokou relaxáciou, YogaNidra.

LEKTORKA:

Veronika Miskech Fricová
email: v.m.fricova@hotmail.co.uk, mobil: 0949 174 809

Veronika sa venuje joge viac ako 12 rokov, počas ktorých praktizovala rôzne štýly - Hatha, Sivananda, Restorative a Kundalini jógu a učila sa pod vedením učiteľov v Londýne, Nepále a Indii.

V januári 2016, absolvovala učiteľský kurz Hatha jógy v Nepále pod vedením Dr. Chintamani Gauram, akreditovaný Yoga Alliance v Austrálii aj v Spojených Štátoch a nostrifikovaný Slovenskou Asociáciou Jógy.

V marci 2017 absolvovala kurz Sitaram jógy pre tehotné a popôrodné obdobie s Umou Dinsmore-Tuli&Lisou White v Londýne, akreditovaný The Independent Yoga Network, UK.Pravidelne si vylepšuje svoje poznatky samo-štúdiom a online kurzami. Opakovane navštívila Indiu, kde navštevovala Sivananda Yoga centrum v Novom Dili.

V septembri 2016 založila BalancYoga a začala učiť hatha jogu v Košiciach v BB Health štúdiu, kde taktiež viedla hodiny jogy pre tehotné.

Tešíme sa, že od septembra 2019 bude táto skvelá lektorka a mama Matea sprevádzať na hodinách jogy pre tehotné a pre mamičky s bábätkami aj Vás :)

Viac info na www.facebook.com/balancyoga

PRÍSPEVOK za hodinu je 5 Eur zahŕňajúci lektora, pomôcky, priestor
Príspevok je možné uhradiť v hotovosti na prvom stretnutí. V prípade, že máte záujem o platbu na účet, kontaktujte nás na vawacentrum@gmail.com.


Teším sa na vás a vaše bábätko v brušku. :)

Email address *
Meno *
Your answer
Telefónne číslo *
Your answer
Mesiac tehotenstva *
Your answer
Dátum lekcie *
Required
Ak máte zdravotné ťažkosti, ktoré môžu ovplyvniť cvičenie, prosím uveďte detaily (napr. vysoký alebo nízky tlak, bolesti v panvovej oblasti, bolesti chrbtice, nespavosť, vážne zlomeniny, operácie v minulosti, atď.) *
Your answer
Predošlá skúsenosť s jogou? *
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service