Зустріч священиків з о. Россано Сала
о. Россано Сала - спеціальний секретар Папи Франциска призначений на XV звичайну Генеральну Асамблею Синоду Єпископів на тему: Молодь, віра та покликання.

Коротка біографія
Народився в Бесані Бріанзі (в провінції та Міланській єпархії) 9 серпня 1970 року. Він є сповідуваним членом салезіянського суспільства з 1992 року і священиком з 2000 року.

Займаючись виконанням місії салезіян серед молоді з 2000 по 2010 рік (у салезіянських будинках Болоньї та Брешії спочатку як душпастирський та професійний аніматор, а потім як директор та декан), з 2011 року він приєднався до академічної спільноти Папського університету Салезіянський (перед секцією Турін-Крокетта, а потім Римською штаб-квартирою).

Викладав "Фундаментальну теологію" з 2004 по 2012 рік у розділі Турін-Крокетта. З 2012-2013 навчального року йому призначено обіймати кафедру «Молодіжного служіння» на богословському факультеті. В даний час він є її носієм як Надзвичайний професор.

З вересня 2016 року він став директором Журналу душпастирства молоді.

Основоположним текстом про викладання «служіння молоді» в Папському салезіянському університеті є наступне: Міністерство молоді 1. Євангелізація та освіта молоді. Теоретичний та практичний курс (LAS, Рим 2017)

17 листопада 2017 р. Папа Франциск призначив спеціального секретаря XV звичайних Генеральних зборів Синоду Єпископів на тему Молодь, віра та розбірливість.


Модератор зустрічі - о. Олег Здреник координатор Інтерактивного формаційного курсу для священиків "МАПа" - Молодіжний Апостолят Парафій (МАПа).
Священик Парафія Преподобної Параскевії села Вільшаник (Самбірсько – Дрогобицька єпархія УГКЦ). Співзасновник та член ГО "МИ це Вільшаники".

Зустріч відбуватиметься о 17:00 год. в центрі Шептицького (помаранчевий корпус)
Прізвище та Ім'я *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
E-mail *
Your answer
Єпархія *
Your answer
Парафія *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service