Świąteczny Jarmark Tradycji i Rękodzieła: 15-16 grudnia 2018
Przyjmujemy rezerwacje na stoiska wyłącznie z asortymentem nawiązujących do charakteru jarmarku: produktami tradycyjnymi, naturalnymi, rękodziełem.

PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT DOPIERO PO POTWIERDZENIU REZERWACJI MIEJSCA PRZEZ CENTRUM KULTURY I SPORTU W KRZESZOWICACH

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach z siedzibą przy ul. dr. J. Walkowskiego 1, 32-065 Krzeszowice, z godnie z at.. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO ) informuje, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, zwane dalej „Centrum” z siedzibą przy ul. dr. J. Walkowskiego 1, 32-065 Krzeszowice, e-mail:sekretariat@ckiskrzeszowice.pl;
2. W Centrum został powołany Inspektor Ochrony Danych zgodnie z postanowieniami RODO, kontakt e-mail:walmarbhp@onet.euz którym można się kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora.
3. Dane, które przetwarzamy, w zakresie: adres e-mail, wykorzystywane są wyłącznie do celów związanych z rezerwacją stoisk podczas "Świątecznego Jarmarku Tradycji i Rękodzieła"
4 . Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres organizacji wydarzenia a następnie przechowywane w formie archiwalnej

Email address *
Imię i nazwisko / nazwa firmy:
Your answer
Miejscowość:
Your answer
Numer telefonu, adres e-mail:
Your answer
Asortyment:
Your answer
Ilość dni:
Wybieram:
Dane do faktury:
Your answer
Inne uwagi:
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service