Заявка на навчання за базовим рівнем "Цифрові інструменти Google для освіти" (30 годин)
Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання за курсом «Цифрові інструменти Google для освіти», яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.

Викладання буде здійснюватися диференційовано в залежності від вибору учасників:
✅Базовий рівень: для користувачів з мобільними пристроями.
👩‍💻Середній рівень*: для користувачів із установленим вебпереглядачем Google Chrome для будь-якої операційної системи персонального комп’ютера.
👩‍💻Поглиблений рівень*: для користувачів ноутбуків Chromebook.

*Середній та поглиблений рівень доступні для слухачів, які успішно завершили навчання відповідно за базовим та середнім рівнями.

За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою "Цифрові інструменти Google для освіти" в кількості 30 годин (1 кредит ECTS).

Заявка приймається від закладу освіти, яку подає відповідальний працівник, на всіх охочих пройти навчання у визначений період часу. Можна подати заявку індивідуально.

Для забезпечення участі всіх освітян передбачено 12 навчальних сесій, кожна з яких розпочинає роботу з наступного місяця. Вибір бажаного періоду для навчання здійснюється в реєстраційній формі.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Реєструватися можна як викладач самостійно, так і в рекомендований спосіб із реєстрацією від закладу* через відповідальну особу.
*Реєструватися можна декілька разів для різних груп викладачів. Наприклад, у Вашому колективі 17 осіб виявили бажання пройти навчання з 25 липня, а 14 у січні, тоді заклад подає дві заявки. Кількість заявок від закладу необмежена.
Область *
Повна назва закладу освіти *
Чи підключена в закладі система Google Workspace for Education? *
Якщо так, то напишіть домен, на основі якого розгорнута система
Оберіть бажаний період навчання *
За тиждень до початку кожної сесії в формі реєстрації буде виключатися можливість подати заявку на поточний місяць. Заявки на навчання з 03.04.2023 у 9-й сесії курсу приймаються до 23:59 26 березня 2023 року.
Загальна кількість педагогічних працівників закладу освіти
Заповнюється для колективної заявки від закладу
Кількість педагогічних працівників закладу освіти, які виявили бажання пройти навчання за курсом *
Якщо подається індивідуальна заявка  - введіть цифру “1”
Інформація про відповідального працівника, який подає заявку від закладу
Ваші прізвище, ім'я та по батькові *
Повністю
Ваша посада *
Номер Вашого мобільного телефону *
*Заповнюючи форму, Ви тим самим даєте згоду на обробку своїх особистих персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VІ та в рамках подальшої співпраці *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy