Барање за Тим Билдинг патување
Сега е вистинскиот период за дружење со твојот тим! Одберете го вашето омилено место или хотел од Дестинација Македонија и ние ќе ви ја пратиме најдобрата понуда по најниска цена.

*Понудата важи само за групи од над 15 лица
Име на компанија
Your answer
Контакт лице (Име и презиме)
Your answer
Контакт телефонски број
Your answer
Контакт e-mail *
Your answer
Локација во Македонија за вашето тимско патување
Your answer
Број на ноќевања
Your answer
Број на лица
Your answer
Период на престој
Напишете ги датумите на тим билдингот
Your answer
Број на оброци во денот (BB, HB или FB)
Your answer
Потребен превоз
Предвиден буџет по лице
Your answer
Дополнителен коментар
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Grouper.mk. Report Abuse