База експерток "Спитай жінку"
    Чи зауважили ви, що на сторінках газет та журналів, в ефірі телебачення та радіо експертами виступають переважно чоловіки? Жінки залишаються практично невидимими в медіа. Однак, є чимало компетентних експерток у найрізноманітніших галузях знань.

    Тому ми просимо вас допомогти поповнити базу даних експерток із усієї країни. Знаєте фахову дизайнерку, веб-розробницю, ІТ-шницю, депутатку, дослідницю атомної енергетики, банківської справи, паливно-енергетичного комплексу чи іншої непростої галузі?
 
    Будь ласка, поділіться її контактами! Зробіть її видимою! Заповніть коротку гугл-форму, і ця експертка потрапить до онлайн-бази даних “Спитай жінку!”.
 
    Якщо ви є фахівчинею своєї справи, то також сміливо заповнюйте анкету і приєднуйтеся! Доступ до бази безкоштовний і відкритий на сайті Повага: expertky.povaha.org.ua
 
    Зробімо українських фахівчинь видимими! Жінки - це 50% успіху України!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Форма заповнюється *
Прізвище, ім'я, по-батькові *
Сторінка у мережі Facebook (якщо є)
Місто/село, у якому ви проживаєте *
Область *
Місце роботи *
Посада *
Телефон
Гіперпосилання на фото
Коротке біо (освіта, в тому числі додаткова - тренінги та семінари; досвід роботи, проекти)
Загальна категорія *
Required
Я даю поінформовану згоду на обробку моїх персональних даних та їх оприлюднення на інтернет – ресурсі Повага (кампанія проти сексизму: expertky.povaha.org.ua/). *
Мої персональні дані можуть бути використані ГО «Інститут розвитку регіональної преси» виключно для таких цілей:  розміщення на веб-сайті http://expertky.povaha.org.ua для внесення в базу експерток; до бази даних може бути внесено виключно такі персональні дані: прізвище, ім'я, фах/кваліфікація експертності, сфера застосування експертних знань, досвід роботи, адреса електронної пошти, посилання на соціальні мережі, фото. Більше інформації тут: goo.gl/vnrb2u.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy