Základní informace
Vyplnění dotazníku je POVINNÉ, slouží totiž nejen k výběru frakce, ale i k objednávce táborového trika! Nevyplňovačům tak hrozí, že pro ně nebudeme mít triko správné velikosti nebo dokonce vůbec žádné.

Přihlašování do frakcí bude trvat do 28.4. Poté vaše odpovědi zpracujeme na základě vašich preferencí. Všechno vyhodnocujeme až na základě kompletních údajů NEPLATÍ tedy pravidlo, že “kdo dřív přijde, ten dřív mele”, čas vaší registrace vůbec nehraje roli. Po tomto “prvním kole” registrací bude dotazník opět aktivní, aby se mohli doregistrovat i hráči, kteří to z nějakého důvodu nestihli. V dalším kole už se ale může stát, že některá z frakcí bude obsazena.

Součástí dotazníku je i zopakování intra a popisu frakcí, nemusíte tedy nic hledat všude možně ;)

Pro nováčky:
Frakce je družina hráčských postav, které sledují společný zájem a jsou vedeni frakčním CP. Každý účastník tábora musí být členem nějaké frakce. Frakce nejsou oddíly a nemají ani nic společného s tím, kdo obývá jakou chatku. Pokud tedy spolu nebudete ve frakci a jste stejného věku, je vysoce pravděpodobné, že budete v jednom oddíle a výběr místa na spaní záleží pouze na vaší domluvě v den příjezdu na tábor.

Křestní jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Přezdívka
Your answer
Věk *
Your answer
E-mail *
Na tento email ti budou chodit veškeré informace.
Your answer
Typ trika *
Zvol jestli chceš pánský nebo dámský střih. Je možné, že se nám povede sehnat dámská tílka se širokými ramínky, ale nemůžeme to zaručit. Pokud by dámy preferovaly tento typ trička, nechť to napíší do vzkazu organizátorům (na konci dotazníku).
Velikost trika *
Byl/a jsi někdy na larpu? *
Pokud jedeš na Černobor poprvé, napiš nám prosím, jak si se o něm dozvěděl/a.
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service