Zapisy na kurs kierownika wypoczynku oraz na kurs wychowawcy wypoczynku
Programy kursów opracowane są oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz.U. 2016 poz. 452 z późn. zm.). Rekrutacja prowadzona jest przez cały rok szkolny.

Prosimy o dokładne wpisanie, w przypadku płatności przez instytucję/firmę - nazwy Nabywcy oraz Odbiorcy (pełna nazwa, adres, NIP w przypadku płatności, na podane dane zostanie wystawiona faktura).

Zaakceptowanie wysyłki zgłoszenia jest równoznaczne z dokonaniem zapisu. Uczestnik nie otrzymuje automatycznego potwierdzenia e-mail. W przypadku zebrania grupy skontaktujemy się z uczestnikami na podane dane w celu umówienia na pierwsze spotkanie.

Zaakceptowanie wysyłki zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika formy przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach, ul. T. Noniewicza 83, w celu realizacji zadań statutowych Ośrodka (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t.j.Dz.U z 2016 r. poz. 922).

Wybierz kurs *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
Your answer
Miejsce pracy *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
E-mail *
Your answer
Nabywca
Proszę o uzupełnienie pełnej nazwy, adresu, NIP w PRZYPADKU płatności przez instytucję/firmę, na podane dane zostanie wystawiona faktura.
Your answer
Odbiorca/Adresat
Na podane dane zostanie wysłana faktura.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms