Zgłoś się na Data Science Silesia #3 jako prelegent!
Cześć! Chcesz wystąpić na scenie Data Science Silesia #3 już 28.02 (środa) jako prelegent/prelegentka? Zgłoś swój udział! Wypełnij poniższy formularz i opisz, o czym chciałbyś/chciałabyś opowiedzieć.

Medialab Katowice: http://medialabkatowice.eu/
https://www.facebook.com/MedialabKatowice/
Data Science Silesia: https://www.facebook.com/DataScienceSlaskie/


***

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu Medialab Katowice, w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest instytucja Katowice Miasto Ogrodów. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Mail kontaktowy *
Your answer
Kim jesteś? *
Your answer
O czym chcesz opowiedzieć podczas spotkania Data Science Silesia #3? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service