Formularz zgłoszeniowy Kandydatów w PLEBISCYCIE NA SPORTOWCA ROKU 2018 W GMINIE PRZECISZÓW
Poniższy Formularz służy do rejestracji Kandydatów w Plebiscycie na Sportowca Roku 2018 w Gminie Przeciszów. Osoby biorące udział w wydarzeniu proszone są o uzupełnienie poniższych pól (rejestracja jednorazowa) w terminie do 14.01.2019.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Rejestrując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które podałem/am dobrowolnie przy rejestracji online w celu wzięcia udziału w Plebiscycie na Sportowca Roku 2018 w Gminie Przeciszów i jego realizacją przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Przeciszowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem/am się ze szczegółową klauzulą informacyjną dostępną na stronie www.gbprzeciszow.pl

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 Rozporządzenia UE z dnia 26 kwietnia 2016r. informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie przy ul. Długiej 6, 32-641 Przeciszów. Kontakt do IOD e-mail iod.gbp.biblioteka@gazeta.pl. Dane będą przetwarzane zgodnie z celem dla którego została wyrażona zgoda. Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do uzyskania informacji o zasadach przetwarzania, kontroli, poprawiania i zabezpieczenia danych osobowych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.

Administrator Danych informuje, iż każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznane zostanie, iż przetwarzanie wizerunku i podanych na oświadczeniu danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Imię i nazwisko Kandydata *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Dyscyplina sportowa *
Your answer
Wyniki sportowe osiągnięte w 2018 roku *
Your answer
Numer telefonu kontaktowego *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service