Poedat Akademisi: 1. Buluşma Başvuru Belgesi
Poedat Kolektifi tarafından düzenlenen "Poedat Akademisi: 1. Buluşma" etkinliği 11-15 Nisan 2018'de Tiyatro Medresesi'nde gerçekleştirilecektir. poedat.org/poedat-akademisi-1-bulusma

1. Başvurular öncelikli olarak doktora, yüksek lisans ve lisans öğrencilerine açık olmakla beraber çalışma ve ilgi alanı etkinliğin konularıyla örtüşen herkes etkinliğe başvurabilir.

2. Ücret; Tiyatro Medresesi'ndeki 18, 8 ya da 6 kişilik yatakhanelerde konaklayacaklar için 580 lira, kendi çadırında kalacaklar için 535 liradır. Oturumlar, üç öğün yemek ve diğer temel gereksinimler ücrete dâhildir. Başvuruları kabul edilenlerin kısa bir süre içinde Tiyatro Medresesi'ne ücretlerini ödemeleri beklenir. Ödemenin geciktiği ya da gerçekleşmediği durumlarda başvurunun iptali söz konusu olabilir. Ödeme özel durumlar için önceden kararlaştırılmak koşuluyla ertelenebilir. Burs gereksinimi olanlar talep ettikleri burs tutarını "Eklemek istedikleriniz" bölümünde belirtebilirler.

3. Poedat Kolektifi'nde çalışanların kararları akışı belirler ve bağlayıcıdır. Katılımcılar etkinliğin tamamında bulunmakla ve programın akışına uymakla yükümlüdürler. Akışa uyum sağlayamayanlar ya da ortamın bozulmasına neden olanlar ücret iadesi olmaksızın etkinlikten çıkarılabilirler. Poedat Kolektifi, katılımcıların yaşayabileceği olumsuz durumlardan ve verebileceği zararlardan sorumlu tutulamaz.

4. Tiyatro Medresesi ortak bir yaşam alanı olduğundan birtakım işler (sofra kurma ve toplama, bulaşık yıkama, çöp çıkarma vb.) günün belirli bölümlerinde hep beraber yapılacaktır.

5. "Güvenli Bölge", Poedat Kolektifi'nin mihenk taşıdır. Kolektif içinde herkes ırkı, etnik kökeni, dili, biyolojik cinsiyeti, cinsel yönelimi, cinsiyet kimliği, fiziksel ve zihinsel özellikleri, yaşı, eğitim seviyesi, kültürel alışkanlıkları, toplumsal konumu, maddi durumu, inancı, politik düşünceleri, dünya görüşü ve yaşam biçimi ne olursa olsun kişiliği ölçüsünde hak ettiği saygıyı özgürlükçü ve barışçıl bir ortamda bulur.

1/3
Adınız ve soyadınız *
Your answer
Cinsiyetiniz *
Doğum tarihiniz *
gün.ay.yıl
Your answer
Eğitiminiz *
Öğrenciyseniz ilk üç seçenekten birini işaretleyin. Mezunsanız hem mezun seçeneğini hem de eğitim seviyenizi işaretleyin.
Required
Okulunuz *
Your answer
Bölümünüz *
Your answer
Kentiniz *
Your answer
E-postanız *
Your answer
Cep telefonunuz *
Your answer
İlgi alanlarınız *
Your answer
2/3
Yazacağınız deneme sizi tanımamızı sağlayacak, özenle okuyacağız. Sözcük sınırı koymuyoruz.
Sorulardan birini seçerek yanıtlayın.
Your answer
Sosyal bilimler alanında yazmış olduğunuz bir makaleyi bilgi@poedat.org adresine gönderin. Aşağıya göndereceğiniz makalenin başlığını yazabilirsiniz.
Makaleniz bir üniversite dersi ya da bir dergi için yazılmış olabilir. Makale göndermeyecekseniz soruyu boş bırakın.
Your answer
3/3
Konaklama tercihiniz *
Vegan ya da vejetaryen misiniz? *
Etkinliği nereden öğrendiniz? *
Your answer
Bilmemiz gereken bir duruma sahip misiniz?
Bedensel ya da ruhsal bir farklılık, süreğen bir hastalık ya da rahatsızlık, bir besine ya da maddeye alerji gibi.
Your answer
Eklemek istedikleriniz
Your answer
Doğrulama *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms