Vebinārs jauniešiem: Video veidošanas pamati

19. februārī plkst. 15:00-17:00, Zoom platformā

Nodarbības sākumā uzzināsi vairāk par starptautisko vides izglītības programmu "Jaunie vides reportieri" un vienu no darbu formātiem - video. Savukārt otrā daļā filmu studijas "Fon Films" radošās komandas operators inscenētājs Jānis Indriks un režisors, scenārists Māris Lagzdiņš iepazīstinās ar video veidošanas un montāžas pamatiem - priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Jānis Indriks ir dokumentālo filmu, TV raidījumu un filmu operators. Veidojis stāstus no dažādām pasaules malām - Sīrijas, Ukrainas, Palestīnas un daudzām citām valstīm. 2019. gadā tika nominēts Nacionālajai kino balvai „Lielais Kristaps” kategorijā „Labākais dokumentālās filmas operators”. Savukārt režisors Māris Lagzdiņš, kopš studijām Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā, ir veidojis dažāda veida video saturu, daudz strādājis pie dažādu Latvijā zināmu mūziķu video klipu veidošanas. Un šobrīd darbojās kā viens no režisoriem pie jauniešu "Youtube" seriāla „Paliec negatīvs”. Gan operators, gan režisors uzskata, ka jebkurā vēstījumā forma ir daļa no satura un svarīgi katrā projektā apvienot tādus tehniskos un radošos risinājumus, kas pat par sarežģīto un neērto runā inteliģenti un atjautīgi.

Dalība vebinārā ir bez maksas un tas ir domāts jauniešiem vecumā no 11 – 25 gadiem, kuriem interesē pētīt, izzināt vides problēmas, popularizēt risinājumus un apgūt mūsdienu mediju rīkus sabiedrības informēšanai.
Pieteikties var līdz 16. februārim. Vietu skaits ir ierobežots. Tā kā nenokavē!

Vairāk par Jauniem vides reportieriem skat: videsfonds.lv/lv/jaunie-vides-reportieri
Vārds, uzvārds *
E-pasts *
Kontakttālrunis *
Vecuma grupa *
Izglītības iestādes vai pārstāvētās neformālās jauniešu grupas, piem., jauniešu centra nosaukums *
Vai esi Jauno vides reportieru programmas dalībnieks? *
Kāpēc vēlies piedalīties šajā nodarbībā? Pastāsti īsumā par savu motivāciju un video veidošanas pieredzi. *
Kāda tehnika tev ir pieejama? (var būt vairāki atbilžu varianti) *
Required
Jautājumi par nodarbību vai ieteikumi par to, ko gribi uzzināt (ja ir)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zemes draugi. Report Abuse