Rejestracja DMP 2019
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do realizacji procesu zapisów i rejestracji uczestników DMP 2019 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią pytań i udzielenie na nie odpowiedzi.

Wypełniony formularz należy przesłać za pomocą polecenie wysłania formularza – „wyślij” – który znajduje się na końcu - po sekwencji pytań.

Przed ostatecznym wysłaniem formularza, proszę zaznaczyć w rubryce - „Wyślij do mnie kopie moich odpowiedzi” – aby otrzymać na swój adres e-mail, kopię tego formularza. Będzie to zarazem potwierdzenie wysłania zgłoszenia.

Samo przesłanie formularza zgłoszeniowego nie będzie jeszcze przesądzało o wpisaniu zgłaszanej osoby (osób) na listę uczestników DMP 2019, co nastąpi dopiero w wyniku decyzji organizatorów, po wpłynięciu wszystkich zgłoszeń. Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń upływa o północy, w dniu 7 grudnia 2018 roku.

Jeden formularz dotyczy tylko jednej osoby dorosłej lub dziecka. Rodziny wypełniają odrębny formularz dla każdej zgłaszanej osoby i po kolejnej edycji wysyłają następne formularze z jednego i tego samego adresu e-mail – reprezentującego ich członka rodziny. Formularz w rozesłanym zaproszeniu, pozwala na wielokrotne jego użycie.

Wypełnienie i przesłanie formularza jest akceptacją postanowień i regulaminu organizacyjnego DMP 2019, który przedstawiono w zaproszeniu wystosowanym do uczestników X DMP 2019.

Dominikańskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie odbędą się w dniach: 24 luty - 3 marca 2019 roku w Schronisku na Hali Miziowej k/ Korbielowa.

Email address *
Proszę podać nazwę klasztoru dominikańskiego lub parafii, z którym zgłaszana osoba jest związana *
Your answer
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres zamieszkania *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Wiek *
Płeć *
Preferowane warunki zakwaterowania. Można zaznaczyć jedną lub wszystkie odpowiedzi *
Required
Wyżywienie - informacja dla kuchni *
Pierwszy nocleg. Pobyt rozpoczynam w dniu *
MM
/
DD
/
YYYY
Pierwszy posiłek w dniu przyjazdu *
Data wyjazdu i zakończenia pobytu *
MM
/
DD
/
YYYY
Ostatni posiłek w dniu wyjazdu *
Proszę podać datę urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Proszę podać na skali stopień umiejętności narciarskich (1- narciarz początkujący, 10 - zawodnik amator)
Proszę podać na skali stopień umiejętności snowboardowych (1- snowboard dla początkujący, 10 - zawodnik amator)
Udział w szkoleniu *
Rezerwacja karnetu na wyciągi *
Jak wiecie będą to już 10. Mistrzostwa więc muszą być wyjątkowe! Co to znaczy? Mogą być wyjątkowe dzięki Wam! A więc spójrz na siebie, zobacz jaki masz talent, jaki dar, jaką pasję - czym mógłbyś się podzielić z innymi?!Może chciałbyś zorganizować jakieś spotkanie, albo poprowadzić jakiś warsztat. Może chciałbyś zadbać o liturgię, o śpiew, a może pomożesz przy organizacji zawodów, a może włączysz się w przygotowanie drogi krzyżowej… A może masz pomysł na coś, czego jeszcze "ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało"?Od stopnia zaangażowania zależy twoje miejsce na liście zgłoszeniowej!!!  *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service