Deklaracja zgłoszeniowa
Projektodawca: Centrum Kompetencji Grupa Szkoleniowo-Doradcza A.Gawrońska Sp.j
Partnerzy: Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej Hospicjum Domowe / Gmina Miejska Wągrowiec / Gmina Wiejska Wągrowiec / Gmina Skoki / Gmina Wapno / Gmina Gołańcz / Gmina Mieścisko / Gmina Damasławek.
Tytuł Projektu: TWÓJ CZAS w 7 gmina powiatu wągrowieckiego. Kompleksowy program usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów faktycznych.
Nr Projektu: RPWP.07.02.02-30-0105/17
Czas trwania Projektu: 01.07.2018 - 31.10.2020
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Czy jest Pan/i: *
Klikając w przycisk „Prześlij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Centrum Kompetencji Grupa Szkoleniowo-Doradcza A.Gawrońska Sp.j.; ul. Nowosolska 21/3a ; tel. 61 8626485, Twoich danych osobowych zawartych w deklaracji zgłoszeniowej dotyczącej rekrutacji do projektu pn. “TWÓJ CZAS w 7 gmina powiatu wągrowieckiego. Kompleksowy program usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów faktycznych.” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym  oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji do projektu przez okres od dnia złożenia zgłoszenia do dnia zakończenia projektu tj. 31.10.2020

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udzielenia wsparcia w ramach Projektu.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem  biuro@centrum-kompetencji.pl
(w wiadomości prosimy podać tytuł: przetwarzanie danych osobowych).
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Centrum Kompetencji. Report Abuse