TEKNOFEST 2022 SÖMESTİR KAMPI BAŞVURU FORMU
Değerli Katılımcılar,

Önemli Not: Resmi yazı ve web sayfamızda belirtilen program doğrultusunda 01 Şubat 2022 tarihinde TEKNOFEST kapsamında düzenlenecek yarışmalarla ilgili bilgilendirme semineri düzenlenecektir. Seminer haricinde 02 ve 03 Şubat 2022 tarihlerinde üniversite ve lise düzeyinde önceki yıllarda dereceye girmiş projelerin danışmanları ve takım liderleri ile yapılacak uygulamalı proje hazırlama eğitimlerine ve tecrübe paylaşımına katılmak istiyorsanız aşağıda ilgili soruda ayrıca bu durumu belirtmeniz gerekmektedir.

Kontenjanlarımız 150 kişi ile sınırlı olduğu için eğitime katılacaklar, başvurular arasından başvuru önceliği ile farklı ilçe ve okullardan belirlenecektir.  Eğitime kabul edilen başvuru sahipleri ile mail yoluyla iletişime geçilecektir.

SORULARINIZ VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN: inovasyon16@gmail.com e-posta adresinden veya 0 224 504 13 87 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adınız Soyadınız *
Görev Yaptığınız İlçe: *
Görev Yaptığınız Okul Türü: *
Görev Yaptığınız Okulun Adı *
Branşınız *
Telefon Numaranız *
E-posta Adresiniz *
Etkinliğe katılım ile ilgili geribildirim ve iletişim mail yoluyla yapılacaktır. Aktif kullandığınız mail adresini yazmanız önemlidir.
2 Şubatta  Lise Öğretmenlerine, 3 Şubatta Ortaokul Öğretmenlerine yönelik gerçekleştirilecek TEKNOFEST Kapsamında Proje Hazırlama Uygulama ve Yönetme Atölyesi ile Tecrübe Paylaşım Paneline Katılmak İstiyorsanız Sizin İçin Uygun Olan Seçeneği İşaretleyiniz.
02 ve 03 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek eğitim programına katılım isteğe bağlıdır.
Clear selection
Daha önce TEKNOFEST kapsamında düzenlenen yarışmalarda danışman öğretmen olarak yer aldınız mı? *
Okul olarak TEKNOFEST 2022  Yarışmasında yer alan kategorilerden öğrencilerinizin düzeyine uygun olan bir alanda başvuru yapmayı düşünüyor musunuz? *
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) gereğince özel hayatın gizliliğine ve kişisel verilerinizin korunmasına önem veriyoruz. Etkinlikler esnasında çekilen fotoğraf ve video  görüntülerinin Ulusal veya yerel basın organlarında, Müdürlüğümüz ve İnovasyon Merkezi web ve sosyal medya hesaplarında haber yapmak amacıyla paylaşılmasını; *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy