Контактна особа - Анна Любима (+380955466509, ast-ier@ucci.org.ua ), Ольга Сухенко (oas-ier@ucci.org.ua, +380444619807 )
https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/dilova-misiia-v-oman
У період з 10 по 14 березня ц.р. планується реалізувати ділову місію до Оману, зокрема українсько-оманський бізнес-форум в м. Маскат (ТПП Оману), метою якого є встановлення та посилення бізнес зв’язків між двома країнами. Також буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з компаніями.

Ділові кола Оману зацікавлені купувати у великих обсягах та на постійній основі українські продукти харчування, корми для тварин, промислові товари та інше, а також готові розглянути інвестиційні проекти українських компаній. Султанат Оман є дуже перспективним напрямом з огляду на його географічне розташування та досить ліберальні законодавчі вимоги до товарів, що імпортуються.

Наразі опрацьовуються організаційні питання щодо програми, вартості, логістики та інше.

Попередня вартість участі в бізнес-місії складає 1350 доларів США, що включає перельоти Київ-Маскат-Київ, візову підтримку, трансфери згідно з програмою, проживання, участь в ділових заходах та двосторонньому бізнес-форумі, а також культурну програму.

Бізнес-зустрічі організовуються окремо під кожну українську компанію. Чим раніше Ви вирішите бати участь в Форумі, тим результативніші будуть переговори та ділова програма.

Основна ділова програма передбачає проведення двостороннього ділового форуму, В2В зустрічей, візити на підприємства та оглядову екскурсію містом.

ТПП України пропонує долучитися до складу бізнес-місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

Участь у діловій місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них оманському ринку.

Контактна особа - Анна Любима (+380955466509, ast-ier@ucci.org.ua ), Ольга Сухенко (oas-ier@ucci.org.ua, +380444619807 )


Султанат Оман: столиця – м. Маскат.

Розташований на південному сході Аравійського півострова.

Природні ресурси: нафта, природний газ, мідь, гіпс і деякі види мармуру.

Офіційна релігія: іслам.

Державна мова: арабська, використовується англійська.

Населення за межею бідності: відсутнє!

Ключовими компонентами стратегії диверсифікації Оману є розвиток туристичної та газової сфер.

Структура експорту: нафтопродукти, текстиль, риба, метали, реекспорт.

Структура імпорту: машини, транспортне обладнання, промислові товари, продукти харчування, сільськогосподарські тварини, мастильні матеріали.ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ ТА ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy