Повернення / Отримання книги в бібліотеку ЕМПАТІЯ
1. Ваше прізвище *
Your answer
2. Ваше ім’я *
Your answer
3. По-батькові *
Your answer
4. Номер Вашого абонемента *
Your answer
5. Вкажіть, яку дію Ви реєструєте *
6. Вкажіть книгу, яку Ви отримали (чи надіслали) *
7. Номер поштової декларації Нової Пошти *
Вкажіть номер декларації, за яким Ви отримали (чи надіслали) книгу
Your answer
8. Вкажіть дату отримання (чи повернення) книги *
Вкажіть дату у форматі дд.мм.рррр
MM
/
DD
/
YYYY
9. В якому стані Ви отримали (чи повертаєте) книгу? *
Опишіть стан книги
10. Від кого Ви отримали (чи кому надіслали) книгу *
Вкажіть прізвище, ім'я, по-батькові читача, від якого Ви отримали (чи якому надіслали) книгу
Your answer
Згода на обробку персональних даних *
Даю повну та безумовну згоду на обробку організаційним комітетом Проекту моїх персональних даних, вказаних у цій формі
Правила користування бібліотекою ЕМПАТІЯ
Метою створення бібліотеки є розвиток навчального середовища та надання освітянам доступу до прогресивних знань у сфері освіти, позитивної психології, психології розвитку, емпатії та емоційного інтелекту, Ненасильницької Комунікації.

Щоб стати читачем бібліотеки EMPATIA і безкоштовно користуватися книгами, необхідно зареєструватися і замовити книгу на власний абонемент, отримати книгу поштою і користуватися нею протягом двох тижнів, а потім переслати її наступному читачу. Пересилка книг відбуватиметься за рахунок Громадської спілки Міжнародний інститут інтегрального розвитку - IIID

Зараз у бібліотеці ЕМПАТІЯ налічується 69 книг (по 3 примірники кожної), назви та анотації до яких можна знайти на нашому порталі http://www.empatia.pro/knygy, але поступово ми плануємо придбати понад 250 книг, більшість яких буде українською мовою, але також і російською, англійською, німецькою, польською та французькою мовами, щоб розширити можливості для вчителів, які хотіли б освоїти іноземну мову.

Про нові надходження до бібліотеки ЕМПАТІЯ можна буде дізнаватись на порталі http://www.empatia.pro, на сторінках МІІР та Empatia.pro у facebook, а також підписавшись на нашу розсилку.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ бібліотекою ЕМПАТІЯ:

1. Заповнити реєстраційну форму (https://goo.gl/forms/sjTxkEoXwg7aD9V12) і отримати власний унікальний реєстраційний номер абонементу.
2. Замовити книгу на своє найближче відділення Нової Пошти за посиланням: https://goo.gl/forms/KWkB2Fvg4rvQuRKz2
3. Після отримання книги - зареєструвати її за посиланням https://goo.gl/forms/H8EJq8UaOU4KiE0r2, вказати номер поштової накладної і стан книги.
4. Користуватися книгою протягом 2 тижнів.
5. Переслати її наступному в черзі читачеві (дані, необхідні для пересилання книги, буде надано адміністраторами бібліотеки). На новій пошті необхідно вказати номер експрес-накладної (ЕН), який повідомить адміністратор бібліотеки; зазначити, що доставку оплачує ВІДПРАВНИК (відправником є - Громадська спілка "Міжнародний інстиутт інтегрального розвитку) та повідомити працівникові Нової пошти код ЄДРПОУ організації-відправника (40891103).
6. Після надсилання книги - зареєструвати повернення книги за посиланням (https://goo.gl/forms/H8EJq8UaOU4KiE0r2), після чого книгу буде знято з Вашого читацького абонемента.

7. Для продовження терміну читання книги, необхідно зробити письмовий запит на адресу info@empatia.pro. Якщо на дану книгу немає черги, адміністратор бібліотеки відповість на Ваш запит і продовжить термін ще на 1 тиждень.

Долучайтесь до "мандрівної" бібліотеки ЕМПАТІЯ, читайте та втілюйте нові знання у своїх школах!

Проект "мандрівної" бібліотеки ЕМПАТІЯ є частиною освітнього проекту "Школа Емпатії" і фінансується в рамках литовської Програми розвитку співпраці та сприяння демократії за фінансової підтримки Шведського Інституту.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service